Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nová show Česko na grilu: Vrací se Pohlreich! Moderovat budou Zástěra s Pagáčovou

  Televize Prima si pro všechny milovníky jídla a grilování připravila jedinečnou kulinářskou show Česko na grilu, do níž se opět vrací ve své nejlepší formě Zdeněk Pohlreich a doprovodí jej kolega Martin Svatek. Pořadem budou provázet oblíbení moderátoři Tomáš Zástěra a Patricie Pagáčová, kteří se před kamerami potkali vůbec poprvé.

  Letní atmosféra, parta nažhavených soutěžících, souboj s grilem i surovinami. Emoce nad talíři plnými dobrot a také porotci, kteří umí podpořit, ale i vytáhnout soutěžící z komfortní zóny.

  To vše nabízí nová rodinná soutěžní show Česko na grilu, která odstartuje 23. března na Primě, s týdenním předstihem pak na prima+.

  Zdeněk Pohlreich je zpět

  Celkem deset párů složených z milovníků grilování se utká ve strhujícím souboji nad žhavými uhlíky o titul mistra grilu i zajímavou výhru, a to celé pod přísným dohledem nekompromisní poroty v podání Zdeňka Pohlreicha a Martina Svatka.

  Zatímco Svatek bude zastávat pozici hodného porotce, Pohlreich bude ve své kritice jako již tradičně přísný a nemilosrdný. „Starého psa novým kouskům nenaučíš,“ sdělil Expresu Pohlreich.

  Zdeněk Pohlreich a Martin Svatek jsou porotci show Česko na grilu.

  „Opravdu se těšte. Vzhledem k tomu, že jsem miloval pořady Zdeňka Pohlreicha, tak bych si tuhle novinku pustil taky. Protože Zdeněk je studnice hlášek, jak poslat mile a s lidskou tváří někoho tam, kde opravdu nechcete být,“ uvedl Tomáš Zástěra, který tvoří moderátorské duo s Patricií Pagáčovou.

  Patricie Pagáčová a Tomáš Zástěra

  Na co se mohou diváci těšit

  Kulinářská show Česko na grilu nabídne divákům celkem deset dílů, v nichž se utká celkem deset soutěžních dvojic složených z nadšených amatérů. Ti budou svá jídla připravovat nejen pro porotu, ale také pro hosty, kteří následně zhodnotí jejich kulinářské umění a zvolí grilmastera dne.

  Soutěžící budou muset splnit náročný úkol, kdy musí během časového limitu splnit specifické zadání týkající se určité suroviny či způsobu přípravy. To vše za pozorného dohledu porotců, kteří na konci hlavního úkolu ochutnají všechna jídla, a ta nejslabší pošlou do rozstřelu.

  S postupujícími díly a ubývajícími soutěžními dvojicemi čekají zbývající soutěžící nové a nečekané překážky, ať jde o omezený výběr surovin, časový limit na výběr surovin, postupné odhalování plného zadání v průběhu grilování či mystery boxy.

  Kulinářská show Česko na grilu brzy odstartuje.

  „Grilování je v průběhu jarních a letních dní oblíbená aktivita. Je to skvělá příležitost k setkávání se s kamarády i širokou rodinou, kde se každý během přípravy masa a pochutin obrazně stává mistrem grilu. A přesně v tomto pohodovém duchu proběhne i naše soutěžní show. Jen ji okořeníme o taktiku, strhující rodinné příběhy, konflikty a napětí. Vždyť vyhrát půl milionu může jen jedna dvojice,“ vysvětlila programová ředitelka skupiny Prima Alex Ruzek.

  Fotogalerie