jít naiDNES.cz

Dva roky nepiju, heč, prsí se Třeštík: Jeho ženě ve StarDance to ale nepomůže

Manželské etudy Třeštíkových baví. | foto: Facebook Tomáše Třeštíka

Snaží se tvářit jako nejvíc cool, a jak se tak říká, „na pohodu“, ve finále je ale jejich sebeprezentace jedna velká křeč. Zatímco spisovatelka zkouší své štěstí ve StarDance, kde zatím v boji o diváka prohrává, fotograf by rád posbíral body za pevnou vůli a dva roky trvající abstinenci. Jako by snad přestal pít pro své okolí a baterii lajků a ne pro sebe sama. Proč manželé z cool balkonu na neméně „coolné“ Letné tolik stojí o pozornost a obdiv?

„Dneska jsou to dva roky, co nepiju. Nechci se opakovat, platí, co jsem psal dřív. Jsem rád, že jsem se tak rozhodl, žije se mi o dost lépe, pohodlněji a kvalitněji. Jasně, občas se mi po tom stýská, jasně, být na mejdanech střízlivý je očistec, a proto tam moc dlouho nevydržím, jasně, plno přátelských vazeb se tím bohužel zpřetrhalo, ale furt mi to za to stojí a nelituju,“ pochlubil se Tomáš Třeštík na sociální síti. 

„Jen někdy trošku. Málokdy. Navíc mi zmizelo tlustý břicho, který na mojí hubený postavě vypadalo fakt dost komicky,“ pochlubil se fotograf, který je, podobně jako manželka, hnán nezměrnou touhou po obdivu a pochvalných komentářích.

„Co mě ale zarazilo, je, kolik lidí se mi v poslední době ozývá, jak to s tím mým nepitím je, jestli na to mám nějaký trik, jak jsem to dokázal,“ říká známý fotograf, který si na večírku v divočejších dobách klidně zdříml na stole poté, co ho zmohl kvalitní karibský rum. Nyní dělá partu maximálně se sodovkou a díky střízlivému oku se z něj stal odborník na závislosti.

„Výkonnostní pití a kalení obecně začíná evidentně být v mojí generaci a v mojí sociální bublině téma, plno lidem to už trošku komplikuje život a zjišťují, že přestat s tím nemusí být úplně p*del. Tak držím palce, střízlivost je prima,“ zhodnotil své nepití Třeštík, který jej jistě brzy přetaví v nový projekt, o němž nám všem řekne.

Jeho manželka o tom napíše knihu a pěkně tlustou. Stane se tak poté, co ji diváci pošlou ze StarDance domů. To na ni bude mít času habaděj. 

Diváci totiž neskrývají své rozčarování z toho, co na parketu předvádí. „Xindl X, Třeštíková, Tonya Graves a Nora Fridrichová, to je slabota,“ míní jedna z divaček, kterou zmínění soutěžící moc neoslovili. „Dámám Fridrichové a Třeštíkové věštím velmi krátké setrvání v soutěži,“ přidává se další.  

V úspěch Třeštíkové na tanečním parketu nevěří ani bookmakeři, kteří ji, podobně jako Ondřeje Ládka alias Xindla X a Tonyu Graves, řadí k největším adeptům na vypadnutí.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat