Bude nepříjemná tahanice o majetek v rozvodu Třeštíkových? Radka je nad věcí a ví proč

21. dubna
Když Tomáš Třeštík před několika dny oznámil, že s Radkou Třeštíkovou již netvoří pár, nezapomněl dodat, že se rozešli v dobrém a zůstali přáteli. Jde o evergreen, jímž se ohánějí snad všechny známé osobnosti, když ale dojde na lámání chleba a rozdělování majetku, bezmezné přátelství se vypaří jako pára nad hrncem. I v tomto případě se dá očekávat tahanice majetek, má to ale háček.

Kdo si před několika dny četl oznámení o rozpadu manželství Tomáše a Radky Třeštíkových, musel si vzpomenout na porozchodová slova Gabriely Soukalové a Petra Koukala. I oni tehdy tvrdili, že se rozcházejí jako přátelé a doufají, že se na všem dokážou domluvit jako rozumní lidé. Hned nato se ale ukázalo, že problém bude v majetku.

Třeštíkovi spolu stihli během devítiletého manželství počít dvě děti, dá se tak očekávat, že rozvod bude emotivnější, i když Třeštík dopředu vzkázal: „Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí.“

Otázkou je, zda je co rozdělovat. Ačkoliv spolu žili v rozlehlém v bytě na Letné, kde je i slavný balkon, a poslední měsíce se fotograf chlubí, že si staví domeček na Vyžlovce, nic z toho mu neříká pane. Všechny nemovitosti jsou psané na jeho rodiče, přesněji na slavnou maminku Helenu Třeštíkovou.

Na katastru nemovitostí lze dohledat, že Třeštíkovi si nepořídili žádný nemovitý majetek. Radka má byt na pražském Smíchově, který si koupila ještě před svatbou, Tomáš vlastní pozemky nedaleko Náchoda. Dělit tak není co. Asi i to je důvod, proč je Radka, která sice vystudovala právnickou fakultu, prosadila se ale jako spisovatelka, tak nad věcí.

„My jsme a budeme úplně v pohodě. Já se o to postarám,“ vzkázala Třeštíková, když Tomáš oznámil, že se jejich cesty rozešly.

Nutno říct, že špatně se mít nebude. Předtím se ještě stihla pochlubit, že si sama ke svým květnovým narozeninám koupila auto za více než dva miliony korun. A pokud by měla po rozvodu otáčet každou korunu, určitě by nebyla takto rozhazovačná.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře