Rosického manželka už nechce žít jeho kariérou: Má své ambice a plány

Rosický a Kocurová jsou svoji od května 2014. Chodit spolu začali v roce 2002. | foto: Profimedia.cz

Krásná manželka Tomáše Rosického (38) Radka (37) žila skoro patnáct let v ústraní, aby mohla fotbalistovi zajišťovat tolik potřebné zázemí, starala se o něj, vařila, pekla, pečovala o jejich syna. Ale po letech už nechce být fotbalovou manželkou, která nemá žádné cíle a sny. Teď si chce prosadit svou kariéru.

Většina fotbalových manželek žije jen prací svých mužů. Čekají na ně doma, vyvářejí jim, starají se o děti, vozí je do školy, na kroužky, vždy je všechno pečlivě připraveno. Prostě se z nich stanou ženy v domácnosti, protože fotbalista je ten, co domů nosí hodně peněz.

Dlouhou dobu to tak bylo i u těchto manželů. Tomáš Rosický hrál po celém světě a jeho manželka ho vždycky věrně doprovázela. Sice si chtěla budovat kariéru rosničky, ale nakonec se kvůli věčnému cestování vzdala toho mála, co ji naplňovalo.

Dlouho čekali na miminko, se založením i svatbou otáleli. Až si s nimi osud zahrál krutou hru. Radka Rosická v šestém měsíci potratila tolik vytoužené dítě a uzavřela se do sebe. Naštěstí dlouho na sebe další těhotenství nenechalo čekat a slavným manželům se narodil syn Tomáš.

Nějaký čas Radku naplňovalo být ta skvělá manželka a ještě lepší maminka. Bavilo ji starat se o synka, jenže ten už brzy začne chodit do školy a pak už nebude maminku tolik potřebovat. Tak co s volným časem?

Bývalá miss se začala zamýšlet sama nad sebou. Nebýt jen doprovod slavného a bohatého fotbalisty, kterého doprovází na každém kroku. Přirozeně zatoužila i po vlastních snech a ambicích.

Z Radky se stala dáma s ambicemi.

Z Radky se stala dáma s ambicemi.

A tím se mělo stát vaření. Tolik let vařila jen pro Tomáše a pak také pro malého synka, ale nikdo to pořádně neocenil. Ale ona se v kulinářském umění zdokonalovala a zdokonalovala, až se o ni lidé začali zajímat.

„Radka je cílevědomá žena, i když si o ní spousty lidí myslí, že je to jen poslušná manželka, co trpělivě doma čeká na manžela. Dlouho to tak možná vypadalo. Ale teď se i ona rozhodla vystoupit ze stínu a dělat to, co ji baví. A tím je vaření,“ prozradila nám Radčina kamarádka.

Ale nebude to Tomášovi vadit, že jeho žena už není jen doma a nečeká, až se vrátí domů? Ale bude jezdit po různých školeních, workshopech, televizních vystoupeních a prostě bude dělat všechno, aby svou slávu oprášila.

Rosický a Kocurová jsou svoji od května 2014. Chodit spolu začali v roce 2002.

Rosický a Kocurová jsou svoji od května 2014. Chodit spolu začali v roce 2002.

Radka už sama dává najevo, že je s domácí puťkou konec, a často vyráží sama s kamarádkami do společnosti, kde se umí pěkně zabavit. Hodně dlouho nebyla nikde vidět, nechodila do společnosti, ale to se změnilo.

Moc dobře ví, že jestli chce začít pořádnou kariéru kuchařky, musí se ukazovat na veřejnosti, kde je o novináře a vlivné lidi postaráno. Chce si tu svou cestičku vyšlapat sama a nemít protekci díky příjmení Rosická. Ještě o Radce určitě hodně uslyšíme.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 neděle 30. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Haha
  17
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
 • Sladký
  13
 • Tvl
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat