jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka o prodaném autě: S podvodem je to nesmysl, všechno se vyřeší

Kolem Tomáše Řepky (44) to v posledních týdnech nebezpečně vře. Od nepravomocného rozsudku, který ho poslal na půl roku do vězení, ještě neuběhl ani měsíc a na bouřlivého exfotbalistu se sneslo další obvinění od ženy, které měl prodat cizí auto za milion. Řepka se tomu jen směje a tvrdí, že je to nesmysl.

Bývalý obránce Sparty čelí dalšímu obvinění. Ke slovu se totiž přihlásila paní M., která pro deník Blesk promluvila o podezřelém nákupu luxusního vozu, který jí měl prodat Tomáš Řepka za jeden milion korun v hotovosti. 

V zimě 2016 se na mě obrátil s nabídkou na prodej jeho Mercedesu GL. Sepsali jsme jakýsi papír o půjčce. Řepka totiž tvrdil, že auto je z nějakého důvodu napsané na jakousi firmu, ale bez problémů je do dvou měsíců přepíše,“ popisuje žena, která se s fotbalistou má dlouhodobě znát.

Jak se později ukázalo, auto vůbec nepatřilo Řepkovi a paní M. ho zabavila policie. „Týden před Vánoci 2017 mě v krajském městě, kde bydlím, obklíčila tři policejní auta. Policie auto zabavila na základě pátrání, o kterém mi řekli, že už několik měsíců probíhá,“ říká paní M., která tak přišla o jeden milion korun i o vůz, který jí Tomáš Řepka prodal.

Na to, kolika obviněním Tomáš Řepka dohromady čelí, je jeho reakce zarážející. K podvodu ohledně prodeje vozu se totiž vyjádřil podobně jako jeho partnerka Kateřina Kristelová, která negovala účast na pornoinzerátech.

„Je to čirý nesmysl! To se všechno vyřeší,“ reagoval pro Blesk Řepka s klidem, přestože ho v blízké budoucnosti čeká soud. „Věřím, že to dopadne velmi dobře a pravda se ukáže,“ dodal fotbalista, jako by se nic nedělo.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:32 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  93
 • Trapas
  33
 • Super
  14
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře