jít naiDNES.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Snažil se Řepka z Michaely Malíkové vylákat další peníze? To alespoň tvrdí její expartner. | foto: Koláž Expresu

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé kamarádce Michaele Malíkové prodat Mercedes-Benz GL 350, který podle žaloby nebyl jeho. U soudu dnes vypovídal svědek, který tvrdí, že chtěl Řepka po poškozené další peníze. A nešlo o drobné.

Je na tom Tomáš Řepka, který si fotbalem měl přijít na téměř půl miliardy korun, finančně opravdu tak špatně? To alespoň vyplývá z výpovědi expartnera Michaely Malíkové Aleše Příkopy. Ten byl totiž nejen u toho, když Malíková v prosinci roku 2016 v igelitce předala Řepkovi za „jeho“ vůz Mercedes-Benz GL 350 jeden milion korun, ale také když se z ní snažil dostat další peníze.

Dojít k tomu mělo v létě roku 2017, tedy v době, kdy už Řepka chodil s Kateřinou Kristelovou a Malíkové již bylo jasné, že velký technický průkaz od vozu nikdy neuvidí. „V létě volal Tomáš Řepka Michaele Malíkové, že potřebuje půjčit 250 tisíc korun. Já jsem jí poradil, aby mu řekla, že mu je půjčí, ale až dostane velký technický průkaz od vozu. Pak volal Řepka ještě jednou, že je na poště a posílá ho doporučeně. Nic ale dodnes nedorazilo a od té doby nekomunikoval,“ dosvědčil u soudu pod přísahou Aleš Příkopa.

Měl to Tomáš Řepka promyšlené a snažil se ze své dávné kamarádky vytáhnout další peníze, nebo jde o komplot a exfotbalista je čistší než křišťál? Pokud opravdu potřeboval půjčit, věděla o jeho finančních problémech Kateřina Kristelová? To může sám říct již 7. února 2019, na kdy byl soud odročen.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:39 5. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  70
 • Haha
  42
 • Super
  16
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat