Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  „Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

  Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na Facebooku zveřejnil spis, podle něhož podala Kateřina Kristelová trestní oznámení na majitele facebookové stránky Kačka Blažková von Bahnhof, která si z ní i z jejího partnera Tomáše Řepky soustavně střílí. Podle Kristelové jde o pomluvu a nebezpečné pronásledování, které má nepříznivý dopad i na její sedmiletou dceru. Jak na sociální síti Novotný uvedl, Kristelová kromě toho podala i stížnost na kriminalisty, kteří projednávali případ inzerátů kompromitujích Vlaďku Erbovou. Zveřejnění takového dokumentu se ale vůbec nelíbí Tomáši Řepkovi. „Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje.

  Kateřina Kristelová a její přítel Tomáš Řepka neprožívají zrovna šťastné období. Ona za zveřejnění falešných inzerátů Vlaďky Erbové vyfasovala padesátitisícovou pokutu, bývalý fotbalista byl dokonce odsouzen na půl roku za mříže.

  Z jejich patálií si na Facebooku dělá legraci stránka Kačka Blažková von Bahnhof, a to často velmi ostrým stylem. A Kristelová má posměchu na svoji adresu zjevně dost. Známý bulvární novinář Pavel Novotný zveřejnil spis, podle něhož podala na autora stránky trestní oznámení za pomluvu a nebezpečné vyhrožování.

  „Neznámý pachatel se nejméně od ledna roku 2018 dopouští kyberšikany na osobě oznamovatelky K. K. a jejího přítele T. Ř., a to tak, že jejich osoby dehonestuje na veřejně přístupné počítačové síti skrze sociální síť Facebook, ve skupině zvané Kačka Blažková von Bahnhof, kdy dále jejich osoby dlouhodobě pronásleduje tím, že je svými výstupy na sociální síti omezuje v obvyklém způsobu života, přičemž mají tyto skutečnosti nepříznivý dopad na sedmiletou dceru oznamovatelky a dále na pracovní a osobní život K. K. a T. Ř,“ stojí v oznámení, které Kristelová podala již před odsouzením za falešné inzeráty.

  Podle Novotného, který je s Kristelovou a jejím partnerem Řepkou dlouhou dobu na nože, ale nejde zdaleka o jediné trestní oznámení či stížnost z její dílny. Naopak jimi podle něj přímo zahrnuje snad všechny bezpečnostní orgány a policii je prý pro smích!

  „Domnívám se dlouho, že Katka Kristelová není duševně v pořádku. Opatřil jsem si skoro všechna její podání a musím říct, že už se nedivím, že je policii pro smích. Vymýšlí si, předstírá, že je globální celebrita, a tvrdě trestá stížnostmi každý orgán, který jí nevyhoví. Je fascinující, kolik dokáže zaměstnat úředníků. Vsaďte se, že kvůli mnou zveřejněnému dokumentu, o kterém píšete článek, už teď opruzuje policii, GIBS a BIS, a vy si přichystejte dukáty,“ vysvětlil nám syn baviče Petra Novotného.

  Novotný ostatně nedávno zveřejnil na Facebooku i dokument Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), jenž dokazuje, že Kristelová podala stížnost na kriminalisty, kteří vyšetřovali inzeráty kompromitující Vlaďku Erbovou.

  Má problémy a zařídím mu větší!

  Jenže to, jak Novotný o aktivitě Kristelové směrem k bezpečnostním orgánům informuje, se ani trochu nelíbí jejímu partnerovi Tomáši Řepkovi. Také jeho Expres kontaktoval s žádostí o vyjádření a odpovědí byla sprška hodně ostrých slov!

  „Jestli se tím chlubí, bude mít problémy ještě větší, než má teď. Policie je na to dost háklivá. Ale ten dokument, co mu zlomí vaz, je jiný. Je jasné, že si to dá na Facebook, odkud vy čerpáte informace na články. Váš vyfetlý kámoš lže a ve skutečnosti má staženou pr*el. Novotný má problémy, veliké problémy! A zařídím mu ještě větší a policii musím jen pochválit,“ vzkázal nám Řepka.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 5:59 středa 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   509
  • Trapas
   128
  • Super
   69
  • Tvl
   51
  • Cože
   36
  • Sladký
   33