Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za zpronevěru, kdy měl své kamarádce prodat vůz Mercedes-Benz GL za více než milion korun, přestože nebyl vlastníkem automobilu. To ale exfotbalistu, zdá se, netrápí. Ačkoliv k soudu nepřišel, rozhodně neseděl zhroucený doma. I nadále si totiž užíval nejkrásnější podzim svého života a jeho partnerka Kateřina Kristelová si dokonce změnila status na paní Řepkovou!

Místo soudu svatba? Alespoň to vyplývá z instagramového účtu Kateřiny Kristelové. Ta si totiž pod svým jménem změnila svůj status a má tam napsáno paní Řepková. I proto jsme ji kontaktovali, aby nám své kroky vysvětlila. Rozhodli se snad Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka po dvouletém vztahu, že se vezmou?

„Ať to lidi berou, jak chtějí,“ napsala nám moderátorka. My jsme se ale nenechali odbýt a byli jsme neoblomní a zeptali jsme se, zda můžeme napsat, že místo soudu byla svatba.

„Já si na svůj instagramový účet můžu dát, co chci, pokud tím nikomu nezasahuju do práv, stejně jako ty a kdokoliv jiný. A nikoho se na dovolení ptát nemusím. Pokud jde o tvoji poznámku ‚místo soudu svatba‘, tak ti zopakuju jenom to, co zaznělo. Já žádný soud neměla, nikam jsem nemusela, nic z toho se mě netýkalo,“ napsala nám mimo jiné moderátorka.

Jelikož jsme ale ani tentokrát nedostali odpověď, museli jsme se znovu zeptat, zda se tedy vzali, nebo ne. Nebo zda ke změně statusu měla jiné důvody. Přestože nám Kateřina Kristelová zaslala sáhodlouhou zprávu, odpověď jsme v ní nenalezli. Místo toho nás mimo jiné obvinila z kyberšikany, za niž je ona mimochodem nepravomocně odsouzená.

Tudíž nám opravdu nezbylo nic jiného než jí náš dotaz jako kolovrátek zopakovat, protože nás opravdu zajímalo a zajímá, zda se Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka vzali. To by totiž do budoucna znamenalo, že proti sobě u soudu nebudou muset svědčit. Tentokrát nás Kristelová odkázala na svou první zprávu, v níž nám prý již odpověděla.

Další zprávy se už trpělivý redaktor Expresu nedočkal. Ačkoliv Kateřině Kristelové napsal, že v první zprávě je, že to máme brát, jak chceme, k moderátorce se jeho zpráva nedostala. Ta si ho totiž na všech svých kanálech zablokovala.

Záhada tohoto týdne tak zůstává nevyřešena.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:43 8. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  257
 • Trapas
  73
 • Tvl
  35
 • Super
  28
 • Cože
  19
 • Sladký
  19
Komentáře