jít naiDNES.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého fotbalového reprezentanta Tomáše Řepky (44). Nejnovější dílo s názvem „Kapitán – Na kdyby nehraju!“ je zpracováno formou odpovědí na otázky fanoušků. Řepka v knize odpovídá i na velmi citlivé otázky. V jedné z pasáží se například věnuje svým ženám, které ho podle něj využívaly pro jeho slávu.

Zajímavé je, že v nové knize se Řepka nebojí mluvit například i o politice. Přiznává, že odmalička nesnáší komunisty.

„Můj děda byl kulak a naše rodina nenáviděla komunisty, kteří nám všechno sebrali. A mně celý život vadilo říkat komukoliv soudruhu nebo soudružko. Buď jsem jim říkal jménem, nebo paní, pane. A s tím jsem pak měl velký problémy už ve škole. Myslím, že mě zachránil fotbal, protože bych se nikam jinam nedostal,“ vzpomíná na své dětství Řepka.

Dalším z témat, které fanoušky zajímá, je Řepkova rodina, zejména jeho děti. O své dceři Veronice se bývalý sparťanský kapitán poměrně dost rozepsal. Vypadá to, že se z ní stává podobná rebelka, jako je sám Řepka.

„Začala se tetovat snad už od sedmnácti let. Kouřit začala už v patnácti, ale já jsem ten poslední, nebo byl jsem ten poslední, který by jí měl něco říkat a poučovat. To by vypadalo divně,“ uznává legenda fotbalové Sparty.

O Řepkovi je známo, že v dobách, kdy se proháněl na fotbalovém pažitu, býval velkým rebelem. Často dostával červené karty a také pokuty. Teď když jeho finanční situace není taková jako před lety, Řepka uznává, že z pokut, které za svou kariéru vyfasoval, by v pohodě vyžil.

„Dostal jsem jich strašně moc. Diplomaticky bych mohl pro představu říct, že kdybych to dal dneska na stůl, tak by mi ty peníze stačily do konce života,“ svěřuje se Řepka.

A to není vše. Řepka se v knize také vyjádřil ke svým bývalým ženám, které ho podle něj viděly zejména jako „vstupenku do světa, kde je více vidět“.

„Obě moje bývalé ženy vyrostly až s mým jménem. Pro tu druhou se to stalo jediným možným způsobem, jak zůstat v bulváru, kam se nedostaneš pilováním nehtů v zapadlým salonu ani sto padesátým milencem a tatínkem v řadě,“ pálí ve své nejnovější knize Řepka do svých bývalek, zejména do Vlaďky Erbové.

Ta se už nějakou dobu s Řepkou soudí kvůli alimentům na syna Markuse a také kvůli falešným pornoinzerátům, za něž byl Řepka se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou zatím nepravomocně odsouzen.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 18. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  105
 • Haha
  46
 • Super
  19
 • Sladký
  16
 • Tvl
  13
 • Cože
  11
Komentáře