jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka souzený za neplacení alimentů vyzývá k ochraně partnerčiny dcery

Tomáš Řepka vyzývá k boji za čest své přítelkyně. A to jakýmikoli prostředky. | foto: Profimedia.cz

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) se ve svém vyjádření na sociální síti postavil za partnerku Kateřinu Kristelovou (39). Ta si postěžovala na údajnou štvavou kampaň, která má komplikovat život jí i její dceři. Vyzval k tomu, aby lidé udávali a nahlašovali podle něj závadný obsah jedné facebookové stránky. Odvolává se přitom na zájmy dítěte své partnerky. V současné době je proti němu vedeno několik soudních řízení ve věci neplacení výživného.

„Přál bych si, aby si některá média a Pavel Novotný sám uvědomili, čeho se na nás dopouštějí, a taky nesli zodpovědnost za to, co způsobili. Pravda bohužel nikoho nezajímá a každý z vás umí být soudce,“ sdělil Tomáš Řepka prostřednictvím Instagramu.

„Vy, co nám chcete pomoct, nahlašujte odpornou a ilegální facebookovou stránku proti nám, která má za cíl sledovat, obtěžovat a komplikovat život Kaččině dceři,“ apeluje ve svém vyjádření, v němž se zastává Kateřiny Kristelové.

„Policie proti tomuhle humusu plného lží a urážek dělá svoje kroky, lidi docházejí vypovídat a jsou pak překvapeni, že právo na internetu funguje stejně jako v životě,“ varuje bývalý fotbalista, který je aktuálně vedený jako nezaměstnaný, neplatí výživné na děti a je proti němu vedeno několik soudních řízení.

„Dokonce jsou tak stupidní, že vypisují našim rodinám a obtěžují je...,“ dodává Řepka.

„Zrušení týhle stoky (dotčená facebooková stránka, pozn. red.) ale vzhledem ke komunikaci s centrálou Facebooku trvá a vaše pomoc bude fajn,“ vyzývá závěrem k hlášení a udávání „závadného obsahu“ partner Kristelové.

(Vyjádření Tomáše Řepky bylo redakčně zkráceno, opraveny byly i pravopisné chyby, pozn. red.)

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:38 12. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  266
 • Trapas
  27
 • Cože
  24
 • Super
  23
 • Sladký
  19
 • Tvl
  16
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz