jít naiDNES.cz

Kreténi z bulváru, jsem připraven pykat, Erbovou zvládnu. Řepka po čase promluvil

Tomáše Řepku hledá policie, protože nepřebírá poštu a soud tak nemůže rozhodnout o jeho vězení, napsal včera zpravodajský portál iDNES.cz. Zprávu pak převzala většina médií. Den nato reagoval bývalý fotbalista ostrým vyjádřením plným vulgarit, opřel se do novinářů, bývalé manželky Vlaďky Erbové a naznačil, že se nebude vyhýbat trestu.

Včera vyšlo najevo, že je po slavném fotbalistovi Tomáši Řepkovi vyhlášeno pátrání kvůli tomu, že si nevyzvedává poštu. To si ale bouřlivák ze zeleného trávníku nenechal líbit a odpověď byla během chvíle na světě.

„To, že mě hledá od března policie a soud kvůli tomu nemůže rozhodnout, kdy nastoupím do vězení, i když nebyl vynesen pravomocný rozsudek a soud neproběhl, je pro mě matrix, který nemá obdoby. Nevšiml jsem si, že jsem v databázi hledaných, že je po mně vyhlášeno pátrání,“ rozepsal se na svém Instagramu Řepka.

„Moje jméno nikde nefiguruje, denně se zdržuju na konkrétních místech mezi spoustou lidí a dětí, se svými fanoušky komunikuju. Mám roky datovou schránku, kterou denně otvírám, a advokáty, co mě zastupují a přebírají poštu,“ psal dál nabroušený, dříve úspěšný sportovec.

Ten se všemu jen začal vysmívat a jal se posílat přes sociální síť své partnerky Kateřiny Kristelové (39) vzkazy, že se má báječně, užívá si života a před nikým se neskrývá. Chodí si v klidu do bazénu, na večeře, prostě jako za „starých časů“. 

„Neuhýbal jsem nikdy, ani v životě, ani ve fotbale. A nemám to v plánu. Žiju krásný život a budu ho žít, i kdybych měl pykat za to, co jsem neudělal,“ dodal Řepka. 

Tomáš Řepka u soudu

Tomáš Řepka u soudu

Dokonce se začal navážet do novinářů a do deníku Blesk, že vydělávají na jeho jméně, protože on je přece ten, co něco dokázal, a všichni jsou jen zoufalci.

„Vždycky bude platit, že jsem dokázal víc než všichni bulvární novináři, a těším se na cokoliv, co přijde! A vy, co mě uznáváte, si dělejte obrázek o všem, co se píše a za co jsem souzen, sami. Jak už jsem řekl, jsem ŘEPKA a moje jméno bude mít vždycky větší váhu než Blesk,“ snažil se sám sebe ujišťovat, že on je ta hvězda. 

Řepka si postěžoval na Instagramu.

Řepka si postěžoval na Instagramu.

Řepka se podle všeho vězení, které mu reálně hrozí, nebojí, protože má vedle sebe Kačku, která dokonce Tomáše začala nazývat manželem.

Opravdu se vzali, nebo se jen na sebe snaží upozornit, jako tomu bylo i mnohokrát v minulosti? I když si oba stěžují na nedostatek soukromí, na Instagramu pak rádi sdílejí střípky ze soukromí a pak se diví, že se o nich píše.

Je to jen jejich hra, jak na sebe neustále upozorňovat, nebo se jen chtějí chlubit blahobytem, který nerozdělí ani možný život za mřížemi? Jedno je jisté, tato telenovela jen tak neskončí. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 23. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  150
 • Trapas
  81
 • Super
  31
 • Cože
  22
 • Tvl
  20
 • Sladký
  18
Komentáře