jít naiDNES.cz

To je ale čtverák! Takhle si Plekanec utahoval z rozvodu a Vondráčkové

Lucie Vondráčková se s dětmi do Česka podle všeho nechystá, přitom oba synové tu prý mají zařízenou školu! | foto: Koláž Expres.cz

Hokejista Tomáš Plekanec (36) se snaží blížící se rozvodové tahanice brát s nadhledem. I když si uvědomuje, že to nebude procházka růžovým sadem, zůstává v klidu a vše bere s humorem sobě vlastním. Dokázal to na tiskové konferenci, kde vysvětloval, proč se rozhodl pendlovat mezi kluby Kometa Brno a prvoligovým Kladnem.

„Pár dní jsem přemýšlel a od té chvíle pro mě byla priorita Kladno. Byl jsem rozhodnutý, že tuhle sezonu odehraju tady,“ uvedl Tomáš Plekanec na tiskovce.

Kometu si jako extraligové působiště vybral po rozhodování ještě mezi Plzní, Spartou a Mladou Boleslaví. „Přál jsem si hrát co nejvíc zápasů. Dohodli se s Jardou Jágrem a Liborem Zábranským,“ svěřil se hokejista, který jednal i se zástupci dalších tří klubů.

Ve finále se ale neřešil jen hokej. Decentně se dotkl i soukromí, i když o něm Plekanec mluví jen zřídka. 

„Přiznám, že jsem měl docela dobrý přehled za minulou a předminulou sezonu. Letos jsem byl spíš ponořený v knížkách kanadského rodinného práva,“ pobavil přítomné Plekanec, kterého čeká rozvod s Lucií Vondráčkovou a hlavně bitva o majetek a péči o syny Matyáše a Adama. 

„Doufám, že bude víc času se soustředit na to a poznat extraligu. Bude to dobré pro mě, že pokud to vyjde s Kladnem do baráže, tak se tam potkáme s dvěma týmy z extraligy,“ dodal hokejista.

„Zahrát si s Jardou nebylo to nedůležitější v rozhodování. Šlo hlavně o to, že jsem tady doma, vyrostl jsem tady. Beru to jako takové přechodné období, ať už hokejové, nebo osobní,“ podotkl na adresu Kladna.

Do Brna, kde žije jeho přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová, se ale taky těší. „Fanoušci jsou tu skvělí. Hrát v Brně s nároďákem bylo taky super. Doufám, že si to užiju a hlavně oběma týmům pomůžu,“ uvedl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:53 27. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  150
 • Super
  110
 • Cože
  18
 • Haha
  17
 • Tvl
  17
 • Sladký
  16
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat