Mohla být za hvězdu, ale... Vondráčková ruší další akci, režisér Adamec šílí

Lucie Vondráčková se kvůli Tomáši Plekancovi nebude moct zúčastnit premiéry filmu Léto s gentlemanem. | foto: BIOSCOP

Lucie Vondráčková přijde o další slávu, na které by mohla zářit. Jelikož její dva synové stále nemohou kvůli žalobě Tomáše Plekance vycestovat z Kanady, nemůže se zúčastnit slavnostní premiéry chystaného filmu Léto s gentlemanem. A režisér Jiří Adamec zuří!

Když v polovině loňského roku Lucie Vondráčková vycestovala do Kanady, aby její dva synové mohli být blízko svého tatínka Tomáše Plekance, netušila určitě, že se její pobyt v Severní Americe prodlouží na neurčito.

Jelikož se i po návratu movitého hokejisty do ČR rozhodla setrvat v Montrealu, kde sama jako první podala žádost o rozvod, z něhož se snaží nejen pro své syny, ale hlavně pro sebe vytřískat co nejvyšší částku, a místo do Čech chtěla v prosinci vycestovat s dětmi na Kubu, Tomáš Plekanec na ni podal žalobu za zadržování obou synů v Kanadě.

Synové tak nyní na základě rozhodnutí kanadských soudů nesmí ze země vycestovat, což ztěžuje život hlavně jejich slavné mamince. Ačkoliv v to doufala, nyní bude muset oželet premiéru filmu Léto s gentlemanem.

„Nedá se s tím nic dělat. Lucii je to strašně moc líto, přeje všem příjemnou zábavu a filmu štěstí a posílá na premiéru za sebe své rodiče,“ sdělila Aha! Jana Šafářová z distribuční filmové společnosti Bioscop.

Rozhořčený z nastalé situace je i režisér Jiří Adamec, podle kterého je Vondráčková ochuzená o slávu. „Je to opravdu mrzuté, protože Lucčin herecký výkon je ve filmu vynikající a na premiéře by byla za hvězdu,“ vysvětlil Adamec, který hlavně Vondráčkovou obdivuje, jak se se svou rolí v těžké životní situaci vypořádala. V jedné replice totiž má říkat: „Chodím do práce, mám děti a na všechno jsem sama. Já se asi rozvedu.“

„Jak té holce asi muselo být, když tyto věty říkala. My o její situaci doma ještě nevěděli. A musím uznat, že na sobě opravdu nedala nic znát. Muselo to pro ni být hodně těžké,“ komentuje situaci Adamec, jenž se tak 13. února na slavnostní premiéře bude muset obejít bez jedné ze svých hereckých hvězd.

Premiéra filmu Léto s gentlemanem ale není jedinou událostí, kterou musela Vondráčková kvůli rozvodu s Plekancem oželet. Již v létě byla nucena oželet dlouho plánované setkání se svými fanoušky, pak si neužila ani dvě premiéry svých videoklipů, pozornost byla věnována spíše jejím soukromým záležitostem.

Zrušit musela Lucie na neurčito i slavnostní křest svého nového alba Růže. Jedinou její útěchou je, že deska patří mezi nejprodávanější v Česku.

Komentáře