Bude v Brně! Šafářová vyhlásila válku Jágrovi, má Plekanec na vybranou?

Jejich cesty se konečně scházejí, a to rovnou doma, v Česku. Jenže zatímco tenistka Lucie Šafářová vyhlíží sportovní důchod, Tomáš Plekanec teď intenzivně řeší další kroky v hokejové kariéře. Hodně se mluví o Jágrově Kladnu, jenže Šafářová by svého milého raději viděla doma, v dresu brněnské Komety. „Ale s Jágrem to bude těžký boj,“ vzkázala na Instagramu! Je to vůbec poprvé, co Lucie promluvila o svém vztahu.

O služby někdejšího reprezentačního kapitána a ještě nedávno hráče kanadského Montrealu Tomáše Plekance se v Česku strhl boj. A velmi intenzivně se mluví hlavně o dvou týmech – extraligové Kometě a prvoligovém Kladnu, kde Pleky minimálně dočasně trénuje po boku dřívějšího parťáka Jaromíra Jágra.

Kometa má ovšem v rukávu jeden velmi podstatný trumf. Tím je Plekancova přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová, která v Brně bydlí. Ostatně právě do její vilky se populární hokejista před pár dny vydal rovnou z tréninku v Kladně, aby si spolu po dlouhé době užili společný večer.

A protože to z Kladna do Brna trvá i při plynulém provozu minimálně dvě a půl hodiny, neustálé přejíždění sem a tam by Plekymu, který do Česka přijel v poklidu dohrát kariéru, mohlo být hodně proti srsti. Šafářová navíc v lednu skončí s kariérou a nepochybně bude chtít se svojí láskou trávit co nejvíc času.

To, že by si Plekance přála vidět právě v dresu brněnské Komety, ostatně jednatřicetiletá tenistka sama prozradila na Instagramu. „Já jsem pro Kometu,“ prozradila Šafářová, která se netají tím, že brněnskému týmu fandí.

Lucie Šafářová by si Tomáše Plekance přála doma, v brněnské Kometě.

Lucie Šafářová by si Tomáše Plekance přála doma, v brněnské Kometě.

Jenže si moc dobře uvědomuje, že o svého milého bude muset svést tuhý souboj. A to rovnou s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem, který by Plekance rád přivedl do svého Kladna, s nímž se plánuje vrátit mezi elitu!

„Ale s 68 to bude těžký boj,“ dodala totiž ve stejném příspěvku. Plekanec přiznal Šafářovou letos v srpnu po krachu manželství s Vondráčkovou. Lucie se do této doby zdržela všech komentářů týkajících se jejich vztahu. Zřejmě proto, aby Tomášovi nekomplikovala rozvod.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:22 úterý 19. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  75
 • Trapas
  53
 • Super
  35
 • Tvl
  19
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře