Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Timo Tolkki si zašel do tetovacího salonu, to bude jeho manželka Gottová tedy koukat

  Finský hudebník Timo Tolkki se v Praze rozhodně nenudí, zatímco se stále neúspěšně snaží dobýt zpět svou manželku Dominiku Gottovou, připravil si pro její obměkčení netradiční překvapení.

  Co dělat v Praze, když má člověk tolik času? Finský hudebník Timo Tolkki (53) nechodí do práce jako my „od … do“, ale povaluje se v hotelovém pokoji, popíjí pivka, tlačí do sebe gulášky a mekáče, a když má lenošení dost, hraje na kytaru, kterou mu půjčil šéfredaktor Expresu, protože dostal nápad, že složí novou desku pro svého tchána Karla Gotta za osm dní.

  A když ho múza zrovna nepolíbí, není nic lepšího než se nechat tetovat, protože příletem do Česka jeho boj nejen o novou kariéru, ale i o stále ještě manželku Dominiku teprve začal.

  Ve vyhledávaném pražském salonu Tattoo Rataj dnes Tolkkiho uvítali s jeho dvěma přáními, něco pro štěstí a něco pro osobní záležitost.

  Finského hitmakera přišel přivítat i majitel salonu, hudebník a textař Jakub Mohamed Ali. O Tolkkiho se staral tatér Daniel Muchtar.

  Timo Tolkki

  Timo Tolkki s hudebníkem Jakubem Mohamedem Alim

  Timo nevybíral dlouho, měl celkem jasnou představu o tom, co to bude, takže majitel salonu Jakub Mohamed Ali a tatér Daniel Muchtar s ním neměli příliš mnoho práce, co se rozmýšlení týče. 

  Timo Tolkki

  Timo si ale ani v tatérském křesle během procedury neodpustil svou chuť na dobré české pivo, spokojeně v teplákách a s lahví postavenou na břiše čekal, až bude jeho přáním učiněno zadost.

  Timo Tolkki v tetovacím salonu

  Nejprve přišla na řadu ta větší část na předloktí.

  „Tři sedmičky jsem si nechal vytetovat, abych měl hodně štěstí, budu ho potřebovat. Pravda ale je, že mým šťastným číslem je šestka. Tři šestky by ale vypadaly divně a mohly by leckoho zmást,“ říká Tolkki.

  Hudebník doufá, že se mu povede sjednat si půlroční turné a vydělá na něm tolik peněz, že část z nich věnuje i Dominice Gottové, aby nemusela běhat za barem.

  Timo Tolkki

  A když jsme u té Dominiky, té se týče ta druhá věc.

  „A to druhé tetování, to není třeba vysvětlovat. S Dominikou jsem dvacet let, je to velká část mého života, je to má životní láska a navždy s ní budu spjatý,“ dodal Tolkki k tomu, co dalšího si rozhodl nechat zvěčnit na své kůži natrvalo.

  „Jsem si jistý, že se Dominice toto tetování bude líbit, už jsem jí poslal obrázek,“ sdělil nám ještě evidentně nadšený Timo.

  Timo Tolkki
  Timo Tolkki

  Na jeho ruce se skví nápis Domi, takže Dominika Gottová teď bude s finským kytaristou spjatá navždy, aniž by vlastně chtěla, ledaže by si to zase nechal za nákladné peníze odstranit, Tolkkiho manželka se totiž dvakrát netváří na to, že by se s Finem chtěla dávat dohromady.

  Jak se bude dcera Karla Gotta na tohle „překvapení“ tvářit, to se můžeme jen dohadovat, ale vzhledem k tomu, že Dominika vypadá velmi urputně ve svém rozhodnutí uspořádat si život a začít úplně znovu, asi ji modrý inkoust dvakrát neobměkčí.

  Pikantní je, že hned vedle nového tetování má Tolkki vlastnoruční vzpomínku na svou první manželku Annu-Marii, které přezdíval „Panda“. Původně Timo zvažoval, že novým tetováním svůj starý pokus překryje, ale nakonec umístil obě „své holky“ vedle sebe.

  Timo Tolkki

  Každopádně Timo si teď sám na sebe upletl bič, žít s cizím jménem na vlastním těle není úplně snadná věc, jak to bude chtít vysvětlovat svým případným budoucím milenkám, na to nemáme odpověď.

  Tak co, Dominiko, vezmeš ho zpět?


  Fotogalerie

  Měl si Timo nechat vytetovat jméno své ženy?
  Ne
  792
  Ano
  69
  Premium

  Klienti versus cestovní kanceláře: jak nepřijít o peníze za zájezd

  Cestovní kanceláře jsou zahlceny žádostmi klientů o zrušení zájezdů. Sociální sítě se plní příspěvky nespokojených...

  Premium

  Ufňukaná generace. Mladí v pandemické panice možná konečně dospějí

  Vše zlé může být k něčemu dobré. Dokonce i koronavirus. Magazín Víkend DNES se domnívá, že mladí lidé v pandemické...

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz