Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Zasahovala policie! Tolkkiho opustilo štěstí, vysál minibar a neměl na zaplacení

  Pro Tima Tolkkiho si přišla policie. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Až dosud bez problémů proplouval svou malou pražskou dovolenou jako bezstarostná rybička. Fanoušci mu posílali peníze, z nich si platil nocleh, jídlo i společnici. Jenže teď Timo Tolkki tvrdě narazil. Při check-outu v hotelu, kde stihl vyluxovat kompletně celý minibar, neměl na zaplacení. Na místo musela dokonce přijet policie, kterou zavolala recepční!

  Timo Tolkki přijel z Mexika do Prahy bojovat o srdce Dominiky Gottové s jednou malou taškou, v teplácích a bez jediné koruny. Přesto si zde užívá pohádkovou dovolenou.

  Manželku sice zpět (alespoň zatím) nezískal, jenže fanoušci a kamarádi mu zvesela posílají peníze, a tak už si Timo došel na pravý český guláš, dobře popil, vyrazil na nákupy, užil si se společnicí nebo si v hotelu dal pořádně teplou koupel.

  Po pěti dnech ho ovšem štěstí na okamžik opustilo. Timo se měl ve středu stěhovat z jednoho hotelu do druhého, jenže když se chtěl odhlásit, čekalo ho nepříjemné překvapení.

  Ačkoliv měl mít pokoj předem zaplacený od brazilského novináře žijícího v Česku, na recepci se dozvěděl, že se tak nestalo.

  Personál hotelu se proto začal domáhat zaplacení. Účet za pobyt navíc oproti původnímu plánu vyrostl až na tři tisíce korun. Timo totiž stihl vyluxovat minibar, a to téměř do poslední kapky. Zbyl po něm jen jeden panák finské vodky.

  Pro Tima Tolkkiho si přišla policie.

  Tolkkiho nakonec z pokoje vyhodili. Několik hodin strávil v lobby.

  Finský kytarista proto brazilskému známému zavolal. Jenže pak se začaly dít věci. Muž přes telefon křičel na recepční, aby Tima nechala v hotelu ještě jednu noc. Vyhrožoval dokonce, že pokud se tak nestane, dorazí na místo osobně a rozmlátí výlohu.

  Nakonec přislíbil, že dluh zaplatí dnes. Jenže příchod s penězi odkládal tak dlouho, až nakonec napsal, že nic platit nebude.

  Ačkoliv se Tolkki s personálem bavil zcela v klidu, rozhodla se nakonec recepční zavolat policii, a to především kvůli agresivnímu Brazilci a aby Tima donutila ubytování zaplatit. Věděla prý, že policisté stejně s nastalou situací nic moc nezmohou.

  Pro Tima Tolkkiho si přišla policie.

  Personál nakonec zavolal policii.

  „Tohle jsme tu ještě nikdy nezažili. Nic takového jsme tu neřešili,“ kroutila hlavou.

  Když muži zákona dorazili místo, sám Timo se nad jejich přítomností podivoval. Situace ho evidentně štvala, vysvětloval jim, že nic nespáchal, že ho jen nechali známí ve štychu. Na mysli tím měl i japonské fanoušky, kteří dosud jeho pražské prázdniny dotovali.

  Pro Tima Tolkkiho si přišla policie.

  Policisté toho s Timem moc nezmohli.

  Jak to tak ale po celou dobu Timova zdejšího pobytu bývá, také z této svízelné situace vyklouzl. Policisté potvrdili, že nijak zasáhnout nemohou.

  Nakonec se proto Fin dohodl s personálem hotelu, ten mu vystavil účet za jednu noc i minibar, načež Timo slíbil vše zaplatit během zítřka, až mu prý dorazí peníze od kamaráda.

  Dokonce mu byla odpuštěna i celá středa, ačkoliv pokoj využíval i několik hodin po check-outu.

  Pro Tima Tolkkiho si přišla policie.

  Timo nakonec odcházel s úsměvem na rtech.

  Den strávený v hotelu čekáním na peníze tak pro Tolkkiho znamenal jen kaňku na jinak velmi vydařené dovolené v Česku.

  Setkání s policisty mu prý příjemné nebylo, ale teď už se těší na nový hotel, kam se okamžitě přesunul. A ten už prý má zaplacený na celých devět dní!

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz