Středa 26. února 2020, svátek má Dorota
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  „Walmart s korunkou, je mi trapně.“ Markle se opřel do Meghan, na „taťku“ prý kašle

  Thomas Markle nenechal na Meghan a Harrym nit suchou. | foto: Profimedia.cz

  Když se ještě donedávna otec vévodkyně Meghan Thomas Markle objevil v médiích, byl všem pro smích. Teď se role trochu obrátily. Pro smích jsou aktuálně spíše Harry s Meghan a Markle toho s radostí využívá. Tentokrát svou dceru i jejího muže ostře napomenul, že mu dluží a měli by se o něj starat. Pár ze Sussexu označil za Walmart s korunkou a prohlásil, že mu je za Harryho a Meghan trapně!

  Thomas Markle pomalu srovnává skóre. Ještě když svět ležel jeho dceři a tehdy ještě princi Harrymu u nohou, byl za blázna. Vystupoval v médiích, volal po zájmu, nechal se schválně fotit.

  Jenže teď Meghan s Harrym svým úprkem od královské rodiny na popularitě značně ztratili. A Markle se po několikaměsíční odmlce probudil k životu.

  Nejprve řečnil u soudu jako klíčový svědek obhajoby listu The Mail on Sunday, který zažalovala Meghan za to, že zveřejnil její soukromou korespondenci s otcem (psali jsme ZDE).

  Teď udeřil znovu. Kanál Channel 5 dnes večer odvysílá dokument Thomas Markle: My Story, v němž Markle nenechává na své dceři a jejím muži nit suchou. Například na oba útočí, že jsou jeho dlužníky a svůj dluh by měli splácet.

  „Říkají o mně hnusné věci. Ale nezajímá mě to. Oni mi v tuhle chvíli dluží. Royals (označení pro členy královské rodiny, pozn. red.) mi dluží. Harry mi dluží, Meghan mi dluží. Za to, čím jsem si prošel, bych měl být odměněn. Moje dcera mi řekla, že až dosáhnu svých seniorských let, postará se o mě. Já jich dosáhl, takže je čas postarat se o tatínka,“ prohlašuje Markle kousavě.

  Thomas Markle nenechal na Meghan a Harrym nit suchou.

  Thomas Markle vystoupí ve vlastním dokumentu.

  Kromě toho a mnoha dalšího otec vévodkyně Meghan v dokumentu vzpomíná na telefonát s princem Harrym v předvečer královské svatby v roce 2018. Marklea tehdy hojně probírala média kvůli tomu, že svou dceru po prodělaném infarktu nedoprovodil k oltáři.

  On zapózoval fotografům a následně zalitoval, že ho toto rozhodnutí bude pronásledovat do konce života.

  „Harry mi řekl: ‚Kdybys mě poslouchal, nestalo by se ti to.‘ Já mu na to odpověděl: ‚Asi je špatně, že jsem po tom infarktu neumřel, protože pak byste alespoň mohli předstírat smutek.‘ Pak jsem zavěsil, měl jsem dost,“ vzpomíná muž, který od onoho telefonátu se svou dcerou dosud nepromluvil a pochopitelně ani neviděl vnuka Archieho.

  „Nemyslím si, že by mě teď chtěli vidět nebo se mnou mluvit. Poslední chvíle, kdy mě možná uvidí, pravděpodobně bude, až mě budou pohřbívat do země,“ krčí Markle rameny.

  Vévodkyně Meghan porodila chlapečka.

  Harry a Meghan

  To je ovšem jen slabý odvar v porovnání například se slovy, kterými Markle popisuje, jak páreček ze Sussexu aktuálně vidí. Dokonce se nechal slyšet, že je podle něj chování dcery a jejího muže vyloženě trapné. Harryho také přirovnal k přecitlivělému dvanáctiletému chlapci.

  „Oni se mění ve ztracené duše. Mění královskou rodinu na Walmart s korunou. Každá mladá dívka se chce stát princeznou, jí se to povedlo a teď to zahodila pryč. A vypadá to, že to zahodila pryč kvůli penězům,“ míní Markle. 

  Walmart, k němuž královskou rodinu přirovnává, je americký obchodní řetězec známý velkými slevami.

  „Zřejmě jim tři miliony dolarů a dům s šestadvaceti pokoji jsou málo. Opravdu je mi to za ně trochu trapné,“ dodal s odkazem na sídlo Frogmore Cottage, které si Harry s Meghan nechali dokonce zrekonstruovat, ale teď ho využívat nebudou.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 26. února 2020, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz