Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Bez titulu a veřejných peněz. Přesto Meghan hodlá koupit sídlo v miliardářské čtvrti!

  Harrymu a Meghan je dosavadní luxus málo. Chtějí do dražšího! | foto: Realitní kancelář

  Prchají z královské rodiny, dokonce se zřekli titulů Jeho a Její královská Výsost. Proč? Aby si žili ještě více jako králové! Meghan a Harrymu je jejich dočasné luxusní sídlo na kanadském ostrově nejspíše málo, a tak se rozhlížejí po ještě větším přepychu. Padl jim do oka čtyřpatrový palác s výhledem na vancouverský záliv i samotné město. Ve čtvrti, kde bydlí ti největší pracháči! Jen aby si na jeho provoz vydělali, Buckinghamský palác totiž oznámil, že přijdou o veškeré peníze britských daňových poplatníků!

  Že se Kanaďanům nelíbí, aby se královský páreček nastěhoval do jejich země a z jejich daní si nechal platit ochranku? Nezájem. Harryho a Meghan nijak nerozhodil ani článek nejvlivnějšího serveru The Globe and Mail, naopak se hodlají v Kanadě jaksepatří usadit.

  Přestože je dnes Buckinghamský palác oficiálně zbavil titulů Jeho a Její královská Výsost (vévodou a vévodkyní ze Sussexu zůstanou i nadále), budou si pořád žít jako králové. Pokud ne ještě lépe! Jak totiž informuje britský server The Sun, rozhlížejí se nyní Harry s Meghan po novém luxusním bydlení. 

  Podle zdroje z realitní kanceláře se Meghan intenzivně zajímá o luxusní sídlo ve východní části Vancouveru. To se má nacházet v části, kde žijí ti nejbohatší lidé v zemi. Harry zatím ještě dolaďuje oficiality v Británii.

  Konkrétně jde o čtyřpatrový palác v přepočtu za 620 milionů korun, jehož největší chloubou je pohádkový výhled na záliv a centrum města v pozadí. Má šest ložnic, pět koupelen a po celé délce panoramatická okna. Také zahradu s honosnou bránou a živým plotem.

  Harrymu a Meghan je dosavadní luxus málo. Chtějí do dražšího!

  Takový by měli výhled.

  Dosavadní sídlo, v němž Harry s Meghan a synem Archiem trávili Vánoce, je jim zřejmě malé. Jeho hodnota je v přepočtu 295 milionů korun.

  Harrymu a Meghan je dosavadní luxus málo. Chtějí do dražšího!

  Tady by Harry s Meghan chtěli žít.

  „Okolí je známo jako útočiště pro opravdu hodně bohaté lidi, panuje tu velmi uvolněná atmosféra. Jsem si jistý, že by tam byli velmi šťastní a lidé by je uvítali s otevřenou náručí,“ prozradil zdroj z realitní kanceláře.

  Dost možná si honosnou rezidenci, podobně jako všechno, prosadila Meghan. Hned za domem by totiž měla vyhlášenou pláž Kitsilano, kde se v létě hojně cvičí plážová jóga.

  Dokonce by za souseda měli kanadského miliardáře Chipa Wilsona, zakladatele značky vybavení na jógu Lululemon Athletica, které je Meghan velkým fanouškem.

  Harrymu a Meghan je dosavadní luxus málo. Chtějí do dražšího!

  Harrymu a Meghan je dosavadní luxus málo. Chtějí do dražšího!

  Koupě sídla by velmi citelně zasáhla do rozpočtu Harryho a Meghan, spolkla by více než polovinu jejich odhadovaného jmění. Oba nyní sice vyhlásili, že chtějí být finančně nezávislí, ovšem tuze rádi by nadále z veřejných financí využívali například ochranku.

  Zřejmě se tak ale nestane. Jak oznámil Buckinghamský palác, Harry s Meghan přijdou na základě dohody o veškeré peníze z veřejných zdrojů. Část ochranky přislíbil zaplatit kanadský premiér Justin Trudeau, jenže proti tomu se zase vzbouřil místní lid, a tak pomalu ze záměru couvá.

  V minulosti už si z kapes daňových poplatníků vévoda a vévodkyně ze Sussexu zaplatili svatbu v přepočtu za 700 milionů korun a za 71 milionů si nechali zrenovovat historické sídlo Frogmore Cottage, kde teď ani nebudou bydlet, což prý vytočilo zejména královnu. 

  Dost možná z jejího rozhodnutí tak nyní budou muset peníze, za něž svoje sídlo nedaleko windsorského hradu rekonstruovali, vrátit.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz