jít naiDNES.cz

Maxová o přátelství s knížetem Albertem: Byla jsem u důležitých událostí v jeho životě

Topmodelka Tereza Maxová (48) za svou úspěšnou kariéru nejenže procestovala celý svět, ale také získala vlivné kontakty a přátelství, která jí zůstanou na celý život, i když se vrací zpět, odkud přišla, do Česka. Co pro Expres prozradila o monacké knížecí rodině a přátelství s Albertem II.?

Krásná topmodelka Tereza Maxová oznámila, že se její rodina stěhuje z Monaka do Prahy, jak si už dlouhé roky přála. Chtěla se vrátit tam, kde je její rodina, kde to miluje, a chce začít děti učit pořádně česky.

Na své přátele v Monaku ale rozhodně nezapomíná. Sama přiznává, že se jí po té malé, ale rozkošné zemi bude stýskat, ale hlasu srdce vrátit se domů nedokázala poručit. 

„Bude se mi stýskat po procházkách kolem moře, po lidech, protože to byla spíš taková vesnička, poznali jsme tam kvalitní lidi, děti tam mají kamarády, ale jsem ráda, že jsme zvolili změnu a přestěhovali jsme se do Prahy,“ prozradila Expresu nadšeně Tereza. 

Sama přiznává, že do Monaka bude ráda jezdit i nadále za přáteli. Třeba ji už dlouhá léta pojí přátelství s monackým knížetem Albertem, s nímž byla často spojována.

„Asi tím, že jsme se znali a známe třicet let, znám ho od svých dvaceti let. Tím, že jsme tam žili, měli jsme možnost vídat jeho i jeho rodinu. Když si vzal Charlene, když se jim narodila dvojčata, byla jsem u toho. Byla jsem pozvána jak na svatbu, tak i na křtiny. Ale stěhování neznamená, že se nemusíme vídat i teď. Dneska je ta komunikace tak jednoduchá,“ řekla odhodlaně modelka.

Ta se ale teď chce věnovat hlavně rodině, aby se v Česku dobře adaptovala, a také své nadaci, která teď na pražském Vítkově pořádá tradiční akci Teribear, kdy sportem pomáháte opuštěným dětem. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat