Neděle 27. září 2020, svátek má Jonáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Co Mátlová vzkázala Janečkovi, kterého opustila kvůli Soukupovi? Bude to jednou číst naše dítě!

  Muzikálový producent František Janeček (75) označil svou bývalou partnerku a zároveň matku jejich dvanáctileté dcery Emily Terezu Mátlovou (44) za zlatokopku. Začala si totiž s jiným vlivným mužem, majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (51). „Mrzí mě to, ale co o mně druzí říkají, neovlivním,“ svěřila se operní pěvkyně.

  Že by hodila za hlavu to, co o ní bývalý partner, vlivný producent František Janeček, říká, to se říct nedá. Přece jen to byla slova, která zabolí. Mužská ješitnost, to není jen tak a Tereza Mátlová to teď dobře ví.

  „Lhostejné mi to nebylo, už kvůli Emilce. Musím počítat s tím, že vše, co se o mně napíše, bude jednou číst mé dítě. A podle toho jednám, i když bych si mohla vylévat srdce nalevo, napravo. Ale za druhé zodpovědnost nenesu. Všechno je navíc tak proměnlivé a pomíjivé,“ říká v rozhovoru pro Blesk pro ženy s tím, že s Janečkem v současnosti není v kontaktu.

  Právě to možná známého producenta dráždí ke slovním výpadům, které pěvkyni osočují z vypočítavosti a touhy po hmotných statcích. Je o něm známo, že má rád věci pod kontrolou a není rád, když mu někdo odporuje nebo nejedná tak, jak by si představoval.

  „Máte třeba špatnou náladu a v tu chvíli byste toho druhého nejraději zabil, a za půl hodiny může být všechno jinak. Takže co je psáno, je ‚za chvíli starý‘. Myslím, že láska, nadhled, pochopení a víra v to, že třeba ještě všechno bude jinak, jsou podstatnější,“ říká Mátlová, která se teď věnuje hlavně dceři a na to, co bylo, se snaží nemyslet.

  „Samozřejmě mě mrzí, když se o mně něco škaredého napíše. Jenomže to nezměním. S Emilkou teď naštěstí nic nečteme, nanejvýš Tolkiena a Astrid Lindgrenovou,“ nechala se slyšet Tereza Mátlová pro Blesk pro ženy.

  Operní pěvkyně, podobně jako většina umělců, to měla v době pandemie koronaviru s prací dost nahnuté a netají se tím, že je ráda, že se věci zase mění k lepšímu.

  „Nejsem zvyklá nic nedělat. Když už vypnu, což je pouze během dovolené, zase vypínám úplně, to už jsem se naučila. Pak jsou všichni naštvaní, že neodpovídám na maily, neberu telefony a stojí mě to po návratu spoustu kafí na usmířenou, ale myslím, že jinak by to nemělo smysl. Běžně jsem ale na telefonu čtyřiadvacet hodin denně. Už pro případ, že by se něco dělo. Mám starší rodiče, sestry…,“ doplnila pěvkyně, která vynucené volno nakonec jaksepatří využila.

  „Nejprve jsem uklízela kompletně byt, pak jsem si udělala pořádek v osobních věcech, papírech, dokladech… Ale jak máte doma dítě, najednou vám čas chybí. Zjistíte, jaká je to výhoda, když odejde na půl dne do školy. Takže jsme se s Emilkou pořád učily. Pozměnily jsme domácí řád. Měla on-line i kroužky, včetně baletu, kvůli kterému jsme doma musely vytvořit baletní tyč. Byla jsem za to ráda, nechtěla jsem, aby ze všeho úplně vypadla,“ pochlubila se pyšná maminka.

  „Prvních čtrnáct dní jsme dokonce byly poctivě jenom doma, až když nás pobledlé začalo bolet celé tělo, pochopila jsem, že tudy cesta nevede, že se nemůžeme úplně izolovat, a jezdily jsme na výlety do lesů za Prahu,“ dodala Mátlová.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 27. září 2020, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz