jít naiDNES.cz

Role Kostkové jsou vrženy: Ona fotí a řídí auto, její manžel píše a naviguje

Tereza Kostková s manželem Jakubem Nvotou | foto: Profimedia.cz

Tereze Kostkové (43) manželství s Jakubem Nvotou (42) náramně svědčí. Nejenže po jeho boku zázračně omládla, společně také rozjeli společný „byznys“. A tak zatímco herečka a moderátorka se ujala role fotografky, režisér se ujal textů k fotkám. Na výsledek jejich společného snažení se přišla podívat celá rodina Kostkové včetně jejích přátel a kamarádů.

Je docela vtipné, že hvězda seriálu Cesty domů uspořádala vernisáž fotografií s názvem Cesty k sobě. Snímky vznikly ve spolupráci s charitativní organizací SOS dětské vesničky, s níž Tereza Kostková spolupracuje.

Herečka tak spojila příjemné s užitečným, zkombinovala svůj koníček a bohulibou věc a výsledek se – minimálně podle prvních ohlasů – náramně vydařil. Snímky i texty si pochvalovali syn Kostkové Antonín Kracik i její rodiče Carmen Mayerová a Petr Kostka.

Je úsměvné, jak mají role Kostková a Nvota rozdělené. Možná i díky tomu jim to skvěle klape. A netýká se to zdaleka jen focení a popisků k fotkám.

Moderátorce Stáně Lekešové v pořadu Blízká setkání na Dvojce Českého rozhlasu režisér prozradil, že rád cestuje, ale ještě si nestihl dodělat řidičák. Karavan na dovolené v severní Francii tak řídila Kostková.

„Když jsem se s Jakubem seznámila a zjistila, že nemá řidičák, zajásala jsem, protože já jsem vášnivá řidička. Ale je skvělý navigátor,“ řekla k tomu herečka a moderátorka, která už se brzy blýskne v další řadě StarDance po boku Marka Ebena.

Kostková má navíc to štěstí, že Nvota podle svých vlastních slov není žádný cholerik a pruďas. „Všechno se snažím vyřešit v klidu, nekřičím,“ nechal se slyšet.

Na vernisáži kromě své rodiny Kostková přivítala také Janu Švandovou, Veroniku Khek Kubařovou nebo manžele Simonu Vrbickou a Václava Koptu.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 20. října 2019, svátek má Vendelín
EXPRES

jít naiDNES.cz