jít naiDNES.cz

I ty, Brute? Tereza Kostková dokáže „prodat“ věci se vtipem a bez nahoty

Herečka pochopila, jak se dá na Instagramu vydělat. | foto: Instagram

Už i herečka Tereza Kostková (43) pochopila, jaký je Instagram zlatý důl. Po vzoru mladších kolegyň začala být velmi aktivní na sociální síti. Kromě sondy do soukromí předvádí i to, jak zdatná obchodnice je. Sice dává reklamy do většiny příspěvků, ale dělá to s takovou noblesou a vtipem, že se tu rodí další influencerka, kterou je dobré sledovat.

Známá herečka Tereza Kostková nikdy moc na sociálních sítích aktivní nebyla, spíše ukazovala svůj pracovní život. O soukromí se vždy nerada bavila, natož aby ho ukazovala.

Vypadá to ale, že se to změnilo a z přísně střeženého soukromí se stala hereččina devíza. Spousta fanoušků chce vidět, jak si vlastně žije, co používá za přípravky, kde tráví čas. 

Sama Tereza jim to servíruje na zlatém podnosu, jen kromě ukazování, co všechno dělá, si ráda přidá i reklamu. Dává ji skoro ke každému příspěvku, klidně i přes celou fotku. Jen to podá tak, že vás to neštve jako u jiných.

Tereza moc dobře zná svou cenu a ví, že lidé na ni dají, tak proč od firem odmítat peníze za propagaci jejich výrobků či služeb. Herectví nikdy nebylo zas tak dobře placené, proč si tedy nepřivydělat jako influencerka?

Jiné tváře Instagramu by se měly nechat inspirovat, jak dělat reklamu. Nedělat to tak, že vás to hned strefí do očí, ale mít u toho i nadhled a udělat si třeba i legraci sám ze sebe, jako to dělá uznávaná herečka. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat