jít naiDNES.cz

Hokej zválcoval Kerndlovou: The Voice se propadl ve sledovanosti, nepomohly ani šperky za miliony

Tereza Kerndlová měla na sobě překrásné šperky za více než tři miliony korun. Bohužel ani to nepomohlo, aby show The Voice Česko Slovensko v sobotu zazářila. Jít proti hokeji, to je hrob... | foto: Koláž Expres.cz

Ani sázka na sex-appeal a šperky za více než tři miliony se nakonec nevyplatily! Tereza Kerndlová (32), která se v The Voice Česko Slovensko představuje coby moderátorka, oblékla sexy šaty a tasila bujný dekolt, ozdobila se blyštivými poklady za miliony, ale ani to v boji s hokejovým zápasem Česka proti Norsku nezabralo.

„Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy,“ lákala ke sledování prvního přímého přenosu The Voice Česko Slovensko Tereza Kerndlová, kterou zdobily mimo jiné náušnice Alo diamonds z bílého zlata, diamantů a smaragdů v hodnotě 2 315 000 korun.

To je svatá pravda. Pro drtivou většinu televizních diváků, přesněji 1,6 milionu, byla ten večer diamantová česká hokejová reprezentace, která nad Nory vyhrála 7:2.

Sympatická zpěvačka by si tak na obrazovce mohla sexy šaty klidně svléct a ani to by sledovanosti nepomohlo. První živák měl dokonce nejhorší sledovanost za posledních deset let, co se hudebních reality show týče.

Zapnulo si jej pouhých 321 tisíc diváků. Předchozí díl přitom s 633 tisíci patřil mezi ty nejvydařenější.

To je i na sobotní večer zoufale málo, zvláště pro pořad v prime timu. Jenže jít proti hokeji, zvláště pak zápasům národního týmu, kterému se na navíc letos enormně daří, je předem prohraný boj.

Na druhou stranu, když vám jde o to koupený formát odvysílat stůj co stůj, nasadíte ho i v krajně riskantní čas a den...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:09 úterý 10. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  43
 • Super
  24
 • Cože
  19
 • Trapas
  19
 • Sladký
  15
 • Tvl
  15
Komentáře