Parkourista Tary může slavit, fanoušci mu nakonec odpustili jeho aroganci

Tarymu se povedlo, že mu fanoušci odpustili. | foto: Archív Taras Tary Povoroznyka

Už to vypadalo, že ho poslední skandál, který si způsobil sám svou prostořekostí, připraví o živobytí, youtuber a parkourista Tary je ale zpět. A zpátky má i velkou část fanoušků, kteří se od něj poté, co měl jednomu ze svých obdivovatelů říct, že nemá peníze, distancovali!

Taras Povoroznyk není jen jeden z nejoblíbenějších českých youtuberů, ale také velmi úspěšný parkourista. A právě pro své fanoušky pořádá kempy, v rámci nichž učí své malé následovatele základy parkouru.

Během jednoho kempu, když se ho jeden z fanoušků zeptal, proč má tak drahá trička, odpověděl, že nemá drahá trička, ale chlapec má jen málo peněz, čímž se proti Tarymu zvedla vlna nevole.

Z Taryho se v mžiku stal nepřítel číslo jedna a řada fanoušků ho přestala kvůli jeho slovům sledovat. Nutno říct, že šlo o desítky tisíc lidí. Nyní to ale vypadá, že je Tarymu vše odpuštěno.

Mladý parkourista na svém YouTube kanálu vydává každou neděli výuková videa, která zatím sklízí velký úspěch.

Ve videích radí a v podstatě on-line vyučuje parkour a snaží se eliminovat chyby při nácviku tak, aby maximálně předešel úrazům. Velký důraz klade zejména na bezpečnost při nácviku a vysvětluje, proč je nutné učit se vše postupně.

Po všech negativních věcech Tary ukazuje zase svoji pravou tvář! A fanoušci jásají. Z jejich reakcí je zřejmé, že jim Taryho videa chyběla. Tak snad to mladý talent zase něčím nezkazí. Další šanci by už dostat nemusel.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat