Přiznání průšviháře Taryho: Nešťastná kauza mi otevřela oči!

Tary na jednom ze svých kempů | foto: Instagram Tarase

Jedna nepromyšlená věta pro něj téměř znamenala smrt na české YouTube scéně. Taras Tary Povoroznyk se ale ze skandálu, který v posledních týdnech otřásal všemi českými médii, oklepal a zase pořádá své workshopy. Ubyli zájemci a potkal se konečně s chlapcem, jehož dotaz celou kauzu odstartoval?

Vše začalo úplně nevinně, když se Taryho jeden z jeho fanoušků zeptal, proč má tak drahá trička. Ten mu bez rozmýšlení odpověděl, že nemá drahé věci, ale on má málo peněz. Málokoho již zajímalo, že následně dodal, že cena jeho zboží je tak vysoká, protože vše se vyrábí z kvalitních materiálů.

I kvůli přispění jiných youtuberů, kteří kauzu vířili, přišel Tary přes noc o desítky tisíc fanoušků.

Projevilo se to na účasti jeho dalších workshopů? „Workshopy dál probíhají a jsem rád, že i přítomní rodiče sami vidí, že je to celé trošku jinak a na konci jsou rádi, že se zúčastnili. Děkují mi a domů si vezou šťastné děti,“ říká Tary, který popsal, jak to na jeho akcích vypadá.

„Děti se na začátku vždy musí pořádně rozcvičit. Na to dbám hodně, aby si potom při ostré výuce parkouru neublížily,“ prozradil jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů, jehož jsme se zeptali, jak na něj děti po zmíněné kauze reagují.

„Přiznám se, že jsem za své fanoušky opravdu vděčný, protože na každé akci mi ukazují, jak jsem pro ně důležitý, a přiznám se, že mi i jejich reakce po poslední kauze pořádně otevřely oči. Děti reagovaly úplně skvěle a zase jsem cítil, že jsou na mém workshopu kvůli tomu, aby se ode mě a mých skvělých trenérů něco naučily,“ dodal Tary.

Ačkoliv je vše zalité sluncem, padne ještě někdy ona osudná otázka? „Ještě někdy se někdo na internetu zeptá, ale osobně do očí jsem se s tím už nesetkal,“ prozradil Povoroznyk, kterého trápí jiná věc. Stále se totiž nedokázal zkontaktovat s chlapcem, jehož dotaz kauzu začal a kterému by se rád omluvil.

„Snažil jsem se s ním zkontaktovat všemi možnými způsoby, ale zatím se mi to nepodařilo,“ uzavřel Tary.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:40 neděle 18. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  103
 • Trapas
  79
 • Tvl
  48
 • Haha
  34
 • Sladký
  24
 • Cože
  22
Komentáře

Mohlo by vás zajímat