jít naiDNES.cz

Kontroverzní youtuber Tary se zasnoubil. Svatbu ale komplikuje úmrtí

Tary a Stáňa se zasnoubili. Nyní chystají svatbu. | foto: Instagram Tarase

Taras „Tary“ Povoroznyk sice neprožívá v posledních týdnech nejšťastnější období svého života, přesto se se svými fanoušky mohl podělit o jednu šťastnou novinku. Oblíbený youtuber totiž zlomil srdce tisícům svých fanynek a požádal svou partnerku Stáňu o ruku. Ta řekla ano!

Jméno Tarase „Taryho“ Povoroznyka se poslední dobou skloňovalo hlavně ve spojitosti s kauzou, kdy jednomu ze svých fanoušků měl na dotaz, proč má tak drahá trička, odpovědět, že nejsou drahá, jenom on nemá dost peněz. Svá slova úspěšný youtuber, který kvůli tomu přišel o řadu fanoušků, vysvětloval i v živém streamu na Instagramu Expresu.

Nyní se ale může těšit na šťastnější zařizování. O ruku svou partnerku Stáňu požádal před pár dny v exotickém Riu de Janeiru a svatbu by rád stihl do roka a do dne. Jenže i zde nastal háček. Plánování veselky totiž překazila smrt v rodině.

„Chtěli bychom se vzít co nejdřív, ale kvůli úmrtí v naší rodině to teď opravdu není vhodné. Jediné, co můžu říct, je, že to stihneme určitě do roka a do dne,“ slíbil Tary s tím, že v Riu se zásnuby odehrály proto, že to byla Stánina vysněná destinace.

Ačkoliv se Tary za svá slova směrem k fanouškovi několikrát omluvil, rozhodl se natočit vysvětlující video, které se paradoxně stalo jedním z nejsledovanějších a nejúspěšnějších na českém YouTube. Za pár dní nasbíralo téměř milion zhlédnutí!

Ve videu Tary uznává své chyby a naznačuje novou cestu zpět k parkouru, který ho proslavil. Evidentně si opravdu uvědomil, že jeho hlavní fanouškovská základna je mládež, která ho miluje, a chce na tom opravdu tvrdě a intenzivně pracovat.

„Vím, že to třeba může působit jako klišé, ale já jsem v sobě prostě potřeboval najít asi tu správnou cestu a motivaci k mé práci a tu jsem našel. Učím mládež parkour a sportovat, aby se neflákala doma u počítačů,“ dodává Tary.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:24 středa 14. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  307
 • Cože
  248
 • Tvl
  130
 • Trapas
  101
 • Haha
  82
 • Sladký
  44
Komentáře

Mohlo by vás zajímat