Lži a vykrucování: Opakuje Makarenko chyby Ditmara a Čerešňákové?

2. listopadu 2018

Opakuje Makarenko chyby Ditmara a Čerešňákové? | foto: Herminapress

Měla nakročeno k tomu, aby Českou Miss převálcovala a byla jedničkou na trhu, co se soutěží krásy týče. Táňa Makarenko ale jaksi usnula na vavřínech. A nejen to! Dokonce opakuje chyby, které se staly osudnými Evě Čerešňákové a Martinu Ditmarovi!

Jak jsme vás již jako první informovali, majitelka Miss Czech Republic Táňa Makarenko má problém s finálovým večerem pro rok 2018. Ačkoliv bylo původně avizováno, že se odehraje na přelomu září a října letošního roku, dojde k němu až v únoru roku 2019. To nyní přiznala sama Makarenko, přestože se ještě počátkem října kroutila a na naše přímé otázky nám nechtěla odpovědět.

„Finále bude 2. února 2019. Dívky, které vyhrají, dostanou šerpu 2019,“ sdělila Super.cz Makarenko, čímž přiznala, že ročník 2018 vůbec nebude. Její poslední vítězka Kateřina Kasanová, která je ještě držitelkou titulu Miss Face, má totiž na šerpě ročník 2017.

I pro tohle má Makarenko vysvětlení.

„Je to naše soutěž, naše pravidla, nic nám nechybí,“ vysvětluje své rozhodnutí Makarenko, která neustále tvrdí, že ročník 2018 bude, a nesnese sebemenší kritiku.

A to není jediná chyba, které se dopustila, čímž připomněla minely Martina Ditmara a Evy Čerešňákové. Ačkoliv v ruce dosud nedrží žádnou smlouvu, začala veřejně mluvit o spolupráci s televizí Prima. To kdysi totiž tvrdil i Ditmar a nakonec se finálový večer České Miss nevysílal snad ani na sociálních sítích.

Otázkou je, co se s kdysi vždy profesionálně připravenou Makarenko stalo. Vzala si větší sousto, než je schopna ukousnout? Vypadá to tak. Jedinou její výhodou je, že jako majitelka celé soutěže se zpovídá jen sama sobě. Čas ukáže, zda i ona neskončí stejně jako Ditmar s Čerešňákovou, tedy v propadlišti zapomnění.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře