Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Tadeáš Veselý: Kamarádi do mě nasypali 30 xanaxů, málem jsem zemřel. Proč se pral s policisty?

  Po florbalovém utkání vyrazil popít s partou kamarádů. Podle jeho slov mu někdo do pití nasypal nadrcené xanaxy, které se poslední dobou těší velké oblibě u mladíků, co hazardují se svým životem. Kontroverzní influencer Tadeáš Veselý pak upadl do kómatu a byl v ohrožení života. Probral se až na jednotce intenzivní péče, kde se choval jako smyslů zbavený. Streamoval přímo z lůžka, nadával lékařům a pral se s policisty. Ve studiu Expresu mladík ukázal modřiny na svých rukou jako důkaz a celý incident detailně popsal. „Vůbec si nic nepamatuji, ten příběh znám jen zprostředkovaně od ostatních, ale šlo mi o život. Nemocnici se omlouvám,“ řekl už výrazně klidnější Tadeáš, jehož proslavily MMA zápasy pod organizací Clash of the Stars.

  Tadeáš Veselý sice nepatří mezi nejsledovanější hvězdy českého Instagramu, ale pokaždé když něco provede, je kolem toho pořádný humbuk.

  Naposledy se postaral o velké pozdvižení, když streamoval přímo z nemocničního lůžka. V živém vysílání uvedl, že se pral s policisty a urážel personál špitálu. Expresu nyní ale přiznal, že mu šlo o život.

  „Byli jsem na florbale, chodíme takhle hrát s klukama, já si dal prášky na bolest a ty mě nějak rozsekaly. Nejsem na ně zvyklý. Po florbale kluci jedli nějaké xanaxy, já si dal jeden a šel na cigáro. Pak jsem vypil pití a dozvěděl se, že sem v tom měl asi třicet rozdrcených xanaxů, protože se mnou prý byla nuda,“ řekl Expresu na úvod Tadeáš.

  „Já to nežeru, ale oni to přinesli, jakože legrace, že tě to uvolní. Měli to poprvé, já si to už v životě nedám,“ dodal influencer.

  Tadeáš Veselý

  Měl připoutanou i hlavu a pral se s policisty: Šlo mi o život!

  Veselý prý po pozření několika xanaxů poprosil kamaráda, aby ho odvezl do nemocnice. Od té doby si už nic nepamatuje.

  „Do nemocnice jsem přijel až po čtyřech hodinách, nepamatuji si to, vím o tom jen z vyprávění. Byl jsem úplně v prdeli. Chtěl jsem vypumpovat žaludek a jít domů. Oni mi ale řekli, že mě nepustí. Rozředili mi krev, já chtěl podepsat revers a byl jsem agresivní. Najednou přijelo pět policajtů do nemocnice. Já je nemám rád, pral jsem se s nimi trošku. Máma pak mluvila s primářkou a ta řekla, že tam byla nějaká zranění u policistů i personálu nemocnice. Nevím, co přesně, ale trestní oznámení na mě zatím nepodali. Tímto bych se chtěl omluvit hořovické nemocnici,“ vzkázal Tadeáš, kterého ze špitálu pak odvezli rodiče.

  Tadeáš Veselý s redaktorem Expresu

  Expresu kontroverzní influencer ukázal modřiny, které má nejenom na rukou.

  „Přišla za mnou moje holka a oni ji vyhodili od lůžka. Já chytil nerva. Připoutali mě k lůžku, modřiny mám na rukou od pout, ale i na nohách. Měl jsem připoutanou i hlavu. Já z nemocnice pak i streamoval, ani nevím, jak mě to napadlo. Já nebyl při smyslech, ty prášky ze mě udělaly úplně jiného člověka. Bál jsem se o sebe, choval jsem se jako debil,“ zpytuje svědomí Veselý.

  Tadeáš Veselý
  Tadeáš Veselý nám ukázal modřiny na rukou.

  Mladý provokatér, jehož proslavily MMA zápasy pod organizací Clash of the Stars, si uvědomuje, že měl velké štěstí, že vůbec přežil, a rád by ostatní dobrodruhy před podobnými experimenty s léky varoval.

  „Od toho florbalu si dva dny nic nepamatuji. Půjdu asi na výslech, ale nevím, co budou řešit, když jsem nebyl při smyslech. Našli mi obrovské množství té látky v krvi, každá expertiza může dokázat, že mě to mohlo zabít. Šlo mi o život. Já přestával dýchat, spadl jsem do kómatu a saturaci krve jsem měl asi padesát. Zároveň jsem byl ale v tom běsnícím módu, přepínalo se to ve mně,“ popsal svůj stav Veselý.

  V příštím díle rozhovoru Tadeáš promluví o šikaně na internetu i ve skutečném životě a popíše svůj osobní život. Proč ještě bydlí u rodičů?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:52 středa 29. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   64
  • Haha
   15
  • Tvl
   11
  • Super
   9
  • Sladký
   6
  • Cože
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...