Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nejopilejší influencer: Děti pr*ám, v kleci jsem byl vylitý, posilňovat se chodím na záchod

  Zatímco ostatní decentně usrkávali šumivé víno, on do sebe klopil trojité panáky a chodil se „posilňovat“ na záchod. Tadeáš Veselý (20), jehož proslavil jeho příšerný výkon v kleci pod organizací Clash of the Stars, byl na nedávné párty v Duplexu s přehledem tím nejopilejším influencerem. V lehce podroušeném stavu poskytl Expresu velmi netradiční rozhovor, ve kterém mimo jiné přiznal, jak si „váží“ dětských fanoušků a proč se opil i před MMA zápasem, který pro něj skončil drtivou porážkou.

  Na Instagramu Tadeáše Veselého sleduje jen ani ne 10 tisíc lidí. Rozhodně tedy tento mladík nepatří mezi nejznámější české influencery. Vědět o sobě dává hlavně drzým až arogantním chováním a netají se láskou k alkoholu.

  S drinkem v ruce Tadeáš nyní poskytl Expresu rozhovor na nedávné párty v pražském klubu Duplex. Hned na úvod nám sdělil, co vše už během večera požil.

  „Bude to dnes velké! Mám v sobě prosecca, teď piji trojitý drink Cuba Libre, abych tam nemusel pořád chodit na panáky, a docela to nandává. A pak další věci, k těm se nemůžu vyjadřovat,“ řekl nám Veselý, který těsně před rozhovorem zmizel na toalety, kam si pravidelně chodil „dobít baterky“ s dalšími kamarády.

  „To je jedno, to je nepublikovatelné,“ reagoval pak se šibalským úsměvem Tadeáš na náš dotaz, co jsou ty „další věci“.

  Hvězdy Clash of the Stars Tadeáš Veselý a Uhlířka na párty v Duplexu

  Do klece jsem šel vylitý jako doga, děti pr*ám, píšou sra*ky

  Když jsme se ho zeptali, jak často se chodí takto posilňovat na záchody, už byl mladý influencer o něco konkrétnější: „Dnes asi každých 15 minut.“

  S tím, že by svým chováním dával špatný příklad dětem, které ho sledují, Veselý rázně nesouhlasí.

  „Mě moc děti nesledují, já mám cílovku na Instagramu 18 až 24 let, ale já ty děti pr*ám, píšou sra*ky, já je posílám do pr*ele. Třináctiletí mě vyzývají na zápasy. Já jim píši, že jim není ani 18 let a nesestoupila jim varlata,“ tvrdí sebevědomě Tadeáš, jehož nejvíce proslavila drtivá porážka s rivalem Lukášem Tůmou na historicky prvním galavečeru organizace Clash of the Stars.

  Veselý se nám nyní svěřil, že si zápas takřka nepamatuje, protože prý vstoupil do klece značně posilněný alkoholem.

  „Popíjel jsem dost, protože jsem dostal strašnou trému, nikdo mi nefandil. Když jsem vylezl z klece, měl jsem 2,5 promile. Byl jsem vylitý jako doga,“ nechal se slyšet influencer, který už vyhlíží další zápas.

  „Soupeře ještě nemůžu říct, Huhu (influencer Lukáš Procházka, pozn. red.) mě vyzývá, ale nebudu podporovat člověka, který spí se třináctiletými holkami a fetuje perník. Nechci, aby mu organizace dávala vůbec prostor. Mám videa i konverzace od těch holek,“ řekl rázně Veselý, který v rozhovoru také přiznal, že mu Instagram nic nevydělává a on má proto rozjetý velmi zajímavý byznys s kamarádem.

  „Máme firmu, děláme rekonstrukce, stavby a prodáváme věci pro domácnost,“ pravil mladý podnikatel a influencer v jednom.

  Tadeáš Veselý byl s přehledem tím nejopilejším účastníkem párty.

  Na celý rozhovor se podívejte ve videu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:07 středa 16. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   77
  • Tvl
   17
  • Super
   10
  • Haha
   9
  • Sladký
   7
  • Cože
   4