Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pečlivá příprava se vyplácí: Jirešová je horkou adeptkou na vítězku Survivoru

  Podle tipařů má být horkou kandidátkou na vítězku nové řady reality show Survivor Ivana Jirešová (47), kterou znají diváci z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herečka nepodcenila přípravu, má tělo samý sval a šlachu, na hlavě si nechala uplést copánky a podle informací Expresu se už postarala i o to, aby se dostala do vůbec první aliance. Největší problém jí bude ovšem dělat sociální hra, sama Ivana totiž přiznala, že nesnáší lži a intriky.

  Diváci ji znají jako barmanku Lucii z Ordinace v růžové zahradě. Ivana Jirešová má být ale podle mnohých tipařů černým koněm letošního ročníku reality show Survivor. Herečka totiž rozhodně není z cukru. Kvůli účinkování v pořadu výrazně změnila image a nechala si naplést copánky, díky kterým jí nebudou při hrách padat vlasy do očí.

  „Doufám, že to vydrží tak na čtrnáct dní, abych se o ně nemusela starat, snad vydrží,“ prozradila před odjezdem do Dominikánské republiky televizi Nova.

  Jirešová vidí svoji největší slabost v tom, že nesnáší intriky. Plánuje tak hrát přímou hru. Těžko ovšem říct, zda jí právě neschopnost taktizovat nezlomí vaz. Nenávidí totiž veškeré lži, dobře jí nedělají ani jakékoliv konflikty.

  Z hádek utíká zřejmě i kvůli tomu, co prožila v minulosti. Vztah s novinářem Ondřejem Höppnerem totiž skončil desetiletým bojem o dceru, herečce pak odebírali dítě násilím. Zla si tak užila dost.

  Ivana Jirešová už je skoro profesionální jogínka.

  Podle informací Expresu má už navíc zakládat na ostrově Jirešová první alianci, konkrétně s Ornellou Koktovou, se kterou vedle sebe seděly v letadle. Herečka má do svého týmu přetahovat i zpěváka Martina Careva, Adélu Krejdlovou anebo tanečníka Martina Prágra či Yenifer Cao. Influencerka a učitelka jógy si má navíc s herečkou hodně co říct, i Ivana totiž jógou přímo žije.

  Fotogalerie