Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jak zamíchají utajené vztahy v Survivoru na ostrově? Koktová se žene do aliance s Jirešovou

  Nová řada reality show Survivor už se nezadržitelně blíží, diváci již brzy usednou k televizním obrazovkám a vyberou svého favorita. Účinkující spolu už ovšem tráví několik týdnů, není tak divu, že se začaly tvořit první aliance. Redakce Expresu zjistila, kdo ke komu chová jaké sympatie. Přestože účinkující na první pohled nic nepojí, někteří soutěžící se už dokonce vzájemně sledují na sociálních sítí, zřejmě se tak na ostrově neuvidí poprvé.

  V Survivoru už se začínají pomalu tvořit první aliance, a to ještě před odvysíláním prvního dílu. I letos se na ostrově zkázy mezi sebou utkají dva kmeny, tým celebrit bude mít ovšem i tentokrát značnou výhodu.

  Už loni se nechávali hráči z týmu zastupujícího „prostý lid“ slyšet s tím, že mají známé osobnosti lepší podmínky. Potkávají se totiž pravidelně na nejrůznějších společenských akcích, mnohdy je pojí i společné projekty. To se to pak tvoří aliance jako po másle.

  V minulém ročníku se například podařilo dát produkci dohromady influencera Pítra Havránka s modelkou Andreou Bezděkovou, kteří spolu v minulosti prožili románek. Pro potřeby reality show vskutku skvělý nápad, o fair play ale pak nemůže být ani řeč.

  Vznikají první aliance?

  I v letošním ročníku se začínají tvořit první aliance, žádní expartneři se sice na ostrově pravděpodobně neshledají, Ornella Koktová ale například seděla v letadle vedle herečky Ivany Jirešové a obě ženy si dle informací Expresu velmi rozuměly.

  S Jirešovou má být jedna ruka i Martin Carev, který se zase přátelí se svou pěveckou kolegyní Adélou Krejdlovou. Vypadá to tak na tým Koktová, Krejdlová, Carev, Jirešová. K alianci se může přidat i tanečník Martin Prágr, ten navíc sleduje na sociálních sítích influencerku Yenifer Cao, která se má zase znát s Adélou Krejdlovou.

  Fotogalerie