Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sprostý Habera, namyšlená Bagárová a vykulená Pagáčová! Největší kritika poroty SuperStar

  Hvězdná porota SuperStar je opět pod palbou ostré kritiky. | foto: Instagram

  V každém ročníku se najde porotce, který to u diváků nemá lehké. Letos je ale po úvodních castingových kolech pod palbou kritiky celá hvězdná porota SuperStar! Na sociálních sítích to schytává „kat“ Paľo Habera, který je na mladé zpěváky prý až příliš vulgární. Opět se opakují negativní hlasy na chování herečky Patricie Pagáčové, která podle diváků zpěvu vůbec nerozumí a jen „divně koulí očima“. Schytala to ale také Monika Bagárová či Leoš Mareš!

  V minulých letech diváci populární soutěže SuperStar nemohli vystát zpěvačky jako Katarínu Knechtovou, Kláru Vytiskovou či Ewu Farnou. Letos fanoušci na sociálních sítích ostře pálí do všech členů poroty.

  Například zpěvák Paľo Habera, který je dlouhodobě považován za nejostřejšího člena poroty a vyfasoval přezdívku „kat“, je podle diváků v letošní řadě až příliš vulgární a neustále se snaží ponižovat soutěžící.

  „Habera je fakt hrozné ho*ado. Jako chápu, když někdo zpívá falešně, že ho nenechají projít. Ovšem dá se to říct slušně. A ne takhle vulgárně a sprostě setřít mladého klučinu,“ píše na Facebooku divačka Simona, které se chování slavného zpěváka vůbec nelíbí.

  V jednom z posledních dílů Habera například setřel nepříliš talentovanou zpěvačku tím, že jí s naprosto vážným výrazem ve tváři oznámil, že její zpěv byl jako nevyžádaná reklama, která vyskočí na internetu a on ji chce okamžitě vypnout.

  Hvězdná porota SuperStar je opět pod palbou ostré kritiky.

  Pagáčová tomu nerozumí a chová se otřesně, Bagárová je namyšlená!

  Stejně jako v minulé řadě i letos čelí jednoznačně největší kritice herečka Patricie Pagáčová, která jako jediná z členů poroty nemá žádné zkušenosti s profesionálním zpěvem.

  Podle diváků je u herečky na první pohled patrné, že hudbě vůbec nerozumí, často také soutěžící posuzuje jen podle vzhledu. Někdy to i vypadá, že Patricie čeká, co řeknou její zkušenější kolegové, pak se jejich názorem inspiruje.

  „Patricie Pagáčová vůbec nerozumí zpěvu. Pořád vykulené oči, otevřenou hubu na celé kolo, čeká, kdo co řekne, je drzá, sprostá, pořád se pochechtává, kouká do mobilu. Chování a vyjadřování má otřesné. Nedá dohromady smysluplnou větu. Jak ona někomu může říct, že to byla hrůza? Jak zpívá ona? Každého sjíždí očima a jen hodnotí vzhled,“ píše na oficiálním Facebooku SuperStar paní Ludmila.

  Zlaté časy s Hejmou a Osvaldovou

  Nit suchou nenechali televizní diváci ani na zpěvačce Monice Bagárové, která prý už dávno nepůsobí jako „sluníčko“, ale velmi ráda ponižuje soutěžící a sláva jí podle mnohých rychle stoupla do hlavy.

  „Bagárová si hraje, jako by byl její hlas ten nejkrásnější. Hrozně moc nesympatický, sprostý a namyšlený člověk, který komentuje hlavně vzhled. A to nezmiňuji ty její trapné poznámky,“ pálí do Bagárové divačka Laura.

  Schytává to dokonce i Leoš Mareš, který měl například v jednom z posledních dílů problém s tím, že jeden ze soutěžících měl na sobě kraťasy.

  „Zlaté časy SuperStar, když byla v porotě Gabriela Osvaldová, Ondřej Soukup a Ondřej Hejma,“ shodují se fanoušci na sociálních sítích.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:51 úterý 25. ledna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   646
  • Trapas
   192
  • Haha
   77
  • Tvl
   76
  • Cože
   56
  • Sladký
   27
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...