Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Habera se otřel o Kluse: Tvá písnička je jedna z největších hovadin, co jsem slyšel!

  Bývá označován za kata, který pravidelně stíná hlavy soutěžícím pěvecké show SuperStar. Teď si ale pro svou popravu vybral jednoho ze svých kolegů! Paľo Habera (57) v přímém přenosu zaútočil na populárního českého zpěváka Tomáše Kluse (33). Jeho známou píseň označil za „jednu z největších hovadin, kterou, kdy slyšel“.

  Na casting do soutěže SuperStar si to nakráčel liberecký student konzervatoře Matěj Halíř alias Davidson. Sice uměl velmi dobře zpívat, ale k oslnění poroty zvolil netradiční způsob, nasadil chraplák, vymyslel si drsňácké alter ego a kasal se, jak je nejlepší.

  „I kdyby si zpíval jakkoliv, tak nepostupuješ,“ oznámil mu evidentně rozhněvaný porotce Leoš Mareš. Ostatní čtyři porotci se mu ale rozhodli dát šanci a nechali ho zpívat.

  Matěj si vybral písničku Marie od Tomáše Kluse. Jeho chraplák se okamžitě změnil v sametově příjemný hlas a celá porota pochopila, že mladík si z nich jen vystřelil a zpívat umí skvěle.

  Ovšem porotce Paľo Habera zvedl ruku a talentovaného mladíka zastavil.

  „Tato písnička mě vysloveně nebaví, protože to je jedna z největších hovadin, co jsem v životě slyšel. Nemáš nějakou jinou ještě?“ poprosil Habera Matěje a zároveň si rýpl do písničkáře Kluse.

  Matěj Halíř zvolil netradiční způsob, jak zaujmout.

  Matěj Halíř zvolil netradiční způsob, jak zaujmout.

  Začínající zpěvák z Liberce zvolil skladbu Wish You Were Here od legendární kapely Pink Floyd. I když zazpíval opět dobře, od poroty slyšel pětkrát ne, protože se Haberovi a dalším nezamlouvalo jeho chování.

  „Strašně je mi to líto, máš krásný hlas. My mezi zpěvačkami se takhle nechováme a někoho jako jsi ty, jsem v životě nepotkala,“ vysvětlila své rozhodnutí Monika Bagárová.

  „Měla jsem chuť vstát a dát ti facku. Rozčiluješ mě jenom tím, že existuješ. Zpíváš hezky, ale celé sis to domrvil,“ přidala se Patricie Pagáčová.

  Matěj Halíř zvolil netradiční způsob, jak zaujmout.

  Matěj Halíř zvolil netradiční způsob, jak zaujmout.

  Nespravedlnost, zuří lidé na sociálních sítích

  Rozhodnutí poroty nepustit dále talentovaného mladíka z Liberce rozpoutalo velké vášně na sociálních sítích. Divákům sice Matěj v úvodu také nebyl příliš sympatický, ale jasně dokázal, že zpívat umí a v soutěži je právem.

  Oproti tomu Marcel Bendig, bratr slavnějšího Jana Bendiga, zazpíval podle mnohých, slušně řečeno, průměrně či lehce podprůměrně a díky přítomnosti svého bratra byl porotou vychválen až do nebes a samozřejmě dostal pětkrát ano.

  Hodně tomu pomohlo také to, že jeho velkou kamarádkou je Monika Bagárová.

  Bratři Bendigové před porotou.

  Bratři Bendigové před porotou

  „Tento pořad je fakt horší a horší. Borec, i když byl namyšlený, zpíval mega hezky, rozhodně líp než třeba Bendig. Posuzovat se má zpěv,“ napsal na Facebooku například divák Pavel.

  Není divu, že lidé opět vznášejí důležitý dotaz: Je důležitější mít u poroty protekci, nebo umět skutečně dobře zpívat? 

  Už dříve svého „koně“ do dalšího kola protlačila například bývalá účastnice SuperStar Eliška Rusková.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz