Nahý „táta na tahu“ Benoni: Za postavu se díky cvičení stydět nemusí!

Štěpán Benoni se v seriálu Tátové na tahu ukázal nahý. | foto: Koláž Expres.cz

Herec Štěpán Benoni (34) potěšil všechny své fanynky! V novém seriálu televize Prima Tátové na tahu se ukázal v rouše Adamově. Přitom nepatří mezi ty, kteří by s nahotou na place neměli problém. „Nebylo to lehké, i když diváci uvidí jenom moje pozadí, ale tak to chtěl pan režisér,“ svěřil se seriálový Jakub Beran.

Štěpán Benoni se chystá do sprchy po kilometrovém běhu, doma ze sebe shodí svršky a pak se vyděšeně zastaví před svou bývalou manželkou Evou Josefíkovou a realitní makléřkou Alicí Bendovou

Pro herce snadný úkol, ale když u toho musíte být tak, jak vás pánbůh stvořil, může to být pořádný oříšek. „Jsem strašný stydlín, to víte, že jo. Nebylo to pro mě úplně lehké, ale v té scéně není nic zásadního vidět, takže diváci uvidí akorát moje pozadí, za což se tedy omlouvám, ale chtěl to pan režisér,“ omluvil se mladý herec.

„Bylo to pro mě nepříjemné v tom, že jsem musel být na chvíli nahý před štábem. Není to tak, že bych si tyhle scény užíval,“ dodal Benoni, který ale může být v klidu. Díky pravidelnému pohybu má tělo samý sval, a tak se jeho fanklub brzy významně rozroste.

„Žádné diety neřeším, není pro mě důležité to, jak vypadám, ale jak se cítím. Takže cvičení je pro mne spojené s tím, že chci být v nějaké kondici a cítit se dobře,“ práskl na sebe herec.

Co všechno nakonec bude na obrazovkách k vidění, se diváci mohou přesvědčit už v neděli 16. září ve 20:15 v televizi Prima.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 14. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  11
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
Komentáře