Štědrý večírek: Jak na Čapím hnízdě pařili Andrej a Monika Babišovi

Nadace Agrofert slavila pět let. | foto: Expres.cz: Jiří Pitrof

Na Čapím hnízdě se v sobotu konala štědrá oslava k půlkulatému výročí Nadace Agrofert. Kromě ministra financí Andreje Babiše (62) nechyběla ani jeho žena Monika (42), která se po dlouhé době na veřejnosti ukázala ve volnočasovém outfitu.

Na pozemku o třech hektarech se v sobotu konala velká zahradní oslava, která měla za úkol jediné - poděkovat všem sponzorům a oslavit půlkulaté působení, během kterého Nadace Agrofert celkově pomohla 225 917 200 Kč osobám s hendikepem, dětem s jedním rodičem, hasičským sborům a dalším, kteří jsou na pomoc druhých odkázaní.

Na akci samozřejmě nechyběl Andrej Babiš a jeho žena, členka představenstva ve společnosti, Monika Babišová.

Ta se po dlouhé době ve společnosti ukázala ve volnočasovém outfitu, kterému dominovaly mladistvé boty, dlouhá černá vesta a výrazná prošívaná kabelka.

Monika se na akci objevila už na začátku, aby dohlédla, jak si hosté užívají projížďky na lodičkách, hudební vystoupení a další aktivity, které pro hosty s manželem připravili.

Pro hosty byl připravený pestrý program.

Pro hosty byl připravený pestrý program.

Každý příchozí navíc ke vstupence dostal svačinu, hlavní jídlo nebo třeba zmrzlinu. Lidmi se to na akci tedy jen hemžilo, ti si užívali luxusu, který Čapí hnízdo nabízí.

Celý program vyvrcholil velkolepým koncertem kapely Kryštof, která pro ministra financí nehraje poprvé. Frontman kapely Richard Krajčo má totiž s politikem vřelé vztahy a s Agrofertem spolupracuje na Kryštof kempech, které měly v roce 2016 obrovský úspěch.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:08 17. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  22
 • Haha
  14
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat