jít naiDNES.cz

StarDance chtěli otevřít velkolepě, ale slavní vítězové dali Onderovi košem

Plány na desátý ročník StarDance byly sice velkolepé, v průběhu příprav se ale musely razantně měnit. Šéf tanečníků Jan Onder se musel smířit s dalším nezdarem. Košem mu totiž dali téměř všichni vítězové předešlých řad!

Jak jsme vás již v minulosti informovali, ačkoliv StarDance …když hvězdy tančí patří mezi nejoblíbenější zábavné pořady současnosti, tvůrcům show se letos nedařilo sehnat deset VIP osob, které by toužily změřit své síly právě v tanci. 

Když už se podařilo přesvědčit správný počet lidí, nastal další problém. Košem jim dali vítězové předešlých řad. Podle informací Expresu se totiž měli zahajovacího tance zúčastnit všichni vítězové předešlých řad.

Téměř nikdo z nich ale neměl čas.

„Takový byl záměr,“ přiznal Expresu na rovinu Jan Onder s tím, že od svých plánů musel nakonec upustit. 

„Spousta z nich neměla z pracovních důvodů čas na tréninky. Jiří Dvořák nám nabídl dva termíny, Pavel Kříž chtěl, ale čas měl až na konci srpna. Časový problém měl i Aleš Valenta, Maruška Doležalová má dítě a dorazit na deset zkoušek je pro ni komplikované,“ vysvětlil nám Onder s tím, že nejde o to, že by tanečníci nechtěli, ale neměli čas.

„Opening s vítěznými páry by měl být fakt dobrý, a kdybychom měli dva tréninky, byla by to ostuda. A my jsme nebyli schopni se potkat. Jsem nakonec rád, že to tak dopadlo, protože by to byla ostuda. Není to ale tak, že bych na ně byl naštvaný, všichni mají dost práce. Než ale někoho přemlouvat a dělat to na sílu, tak jsme to vymysleli jinak,“ dodal Onder s tím, že původně si myslel, že to je dobrý nápad. Dneska je ale rád, že z něj sešlo.

Nutno říct, že kde je vůle, tam je i cesta, čehož si je Onder vědom, jinak by nedodával, že nechtěl nikoho přemlouvat a dělat něco na sílu.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat