Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  3.díl StarDance: Na parket letěla podprsenka i pes. Nejlepší tanec soutěže předvedla Eva Adamczyková

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch si vybrali na rumbu píseň od Ewy Farne, Tělo. ...

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch si vybrali na rumbu píseň od Ewy Farne, Tělo. Na sobě měla šaty s obvazy, který smybolizuji všechny Eviny zranění. | foto: ČTExpres.cz

  Třetí večer StarDance se nesl ve vzrušujícím duchu a přinesl několik nečekaných zvratů. Během vystoupení Marka Adamczyka se stalo něco, co mnohé diváky nechalo v rozpacích – v sále totiž zaletěla podprsenka, což vyvolalo značné překvapení. K tomu všemu se na parketu objevil i nezvaný host v podobě psa, což však porotce, zejména Richarda Genzera, potěšilo. Nicméně vrcholem tohoto večera bylo taneční vystoupení Eve Adamczykové, které podle poroty představovalo dosud nejlepší okamžik celé soutěže. Kdo se ještě mohl pochlubit výborným výkonem a získat bodové ohodnocení?

  Máme tu další slavnostní večer při živém vysílání taneční soutěže hvězd. A začalo to pěkně zhurta. Jivem ohromila Tereza Mašková, které se opět pořádně klepaly ruce, ale nedala na sobě nic znát.

  Ještě víc bláznivější číslo předvedl herec Marek Adamczyk, kdy vzduchem létaly podprsenky, což pobavilo hlavně Richarda Genzera. Byl nadšen nejen z jeho quick stepu, ale pak i jako další členové poroty z jeho pejska, který přiběhl na taneční parket.

  Jen v hodnocení mu to ve finále moc nepomohlo a moderátoři Marek Eben s Terezou Kostkovou nesouhlasili se samými šestkami. I herec s taneční partnerkou doufají, že diváci je pošlou dál.

  Během tance Marka Adamczyak (35) s Lenkou Norou Návorkovou (32) se na parketu objevila podprsenka.

  Během tance Marka Adamczyak (35) s Lenkou Norou Návorkovou (32) se na parketu objevila podprsenka.

  Cukrář Josef Maršálek zatančil rumbu, která byla v pomalejším tempu, což mu šlo k duhu a nemusel po parketu pobíhat jako potrefená husa, což není zrovna jeho přednost.

  Cukrář Josef Maršálek a tanečnice Adriana Mašková.

  Ale za slib, že příště přinese i pro porotce jeho pověstné koblihy, jen v hodnocení se to moc nepromítlo. Dnes je porota velmi přísná.

  Nejmladší ze soutěžících Darja Pavlovičová tento večer porotu neohromila. I když to vypadalo, že do toho dává vše, přesto Zdeněk Chlopčík byl nekompromisní. Podle něj stále nestíhá nohy a ruce dohromady a nedává do toho vše. Přesto věří, že se ještě mladá herečka zlepší.

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička mají rádi zvedačky a přeskoky.

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička mají rádi zvedačky a přeskoky.

  Nejstarší pár Ivana Chýlková a Honza Tománek „přijeli“na své číslo na mopedu, byť se herečka motorek bojí a se svým tanečním partnerem by prý nikam na motorce nejela.

  Ivana Chýlková a Jan Tománek dorazili na parket na motorce.

  Ivanu Chýlkovou v hledišti podporuje partner Jan Kraus a děti.

  Vždycky vtipné Ivaně na chvíli došel dech, ale svým vzhledem, především příčeskem, udělala spousty parády, za což ji pochválil i „Geňa“. Jen se jí stále nedaří synchronizovat nohy a hlavu. Je ale ráda, že má v obecenstvu zase podporu od partnera Jana Krause a syna Jáchyma.

  Kdo velmi překvapil nejen tance, je snowboardistka Eva Adamczyková. Především outfitem, který pro ten večer zvolila. Nejenže to nebyl klasický kostým, ale červenými pásky zvýraznila to, kde je nebo byla velmi zraněná. Což se hezky doplňovalo s vybranou písní Tělo od Ewy Farne.

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch si vybrali na rumbu píseň od Ewy Farne, Tělo. Na sobě měla šaty s obvazy, který smybolizuji všechny Eviny zranění.

  Eva Adamczyková dnes předvedla zatím nejlepší třetí řady StarDance.

  Porotě spadla brada za to, jak je sportovkyně ohebná a shodli se na tom, že to byl nejlepší tanec soutěže. Eva s tanečním partnerem se málem rozbrečeli dojetím.

  Se skvělým skórem pokračoval i Richard Krajčo. Jeho taneční partnerka mužskou část poroty zaujala velmi svůdným kostýmkem, který cinkal na dálku. Ale nejen tím zabodovali. Podle odborníků předvedli za ten večer konečně pořádně zemitý jive, jak se vyučuje v tanečních školách.

  Energický tanec předvedli Richard Krajčo a krásná slovenská tanečnice Dominika Rošková.

  Energický tanec předvedli Richard Krajčo a krásná slovenská tanečnice Dominika Rošková.

  A Richard dostál tomu, že se bude čím dál více odhalovat. Jeho triko více odhalovalo, než zahalovalo, a zpěvák si to dost užíval. Až se bojíme, v čem bude tančit dál.

  Důvod k úsměvu měl kajakář Vavřinec Hradilek. Od minulého večera, kdy dostal od poroty pořádnou čočku a je jeden z adeptů na vypadnutí, si polepšil a quick stepem zaujal. Podle Táni Drexler má na standardní tance talent. A ještě k tomu „přijel“ na kajaku s pádlem.

  Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková sjeli tanec na kajaku a pomocí pádla.

  Poslední soutěžící pro dnešní večer se stala Iva Kubelková. V sále jí byla fandit dcera Natálie, ale bez Adama Mišíka. Modelka předvedla pekelně dlouhé nohy v divokém jivu. A svými šaty s tisíci kameny zářila na všechny strany.

  Iva Kubelková a Martin Prágr zatančili dynamický jive.

  Iva Kubelková a Martin Prágr zatančili dynamický jive.

  Jen porota s jejím výkonem nebyla tak úplně spokojená, prý to chce více energie. Sama moderátorka přiznala, že už svůj věk na sobě pociťuje a občas je to boj.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:23 pondělí 26. února 2024. Anketa je uzavřena.

  • Super
   42
  • Haha
   9
  • Cože
   8
  • Trapas
   5
  • Tvl
   4
  • Sladký
   2