Pondělí 6. dubna 2020, svátek má Vendula
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Matouš Ruml měl našlápnuto, proč mu Veronika Khek Kubařová sebrala první místo?

  Matouš Ruml s taneční partnerkou | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Veronika Khek Kubařová (32) vůbec nemohla uvěřit tomu, že se stala vítězkou jubilejní 10. řady taneční show StarDance. Podobné pocity mělo jistě i mnoho televizních diváků. Velkým favoritem populární soutěže byl totiž po celou dobu herec Matouš Ruml (34), který nakonec skončil „až“ druhý. Čím ho Veronika připravila o zlato a jakou roli v tom hrál její taneční partner Dominik?

  Herec Matouš Ruml, kterého znáte například coby praštěného puberťáka Lexu ze seriálu Comeback, byl celou dobu považován za největšího favorita StarDance.

  Jako hlavní adept na celkové vítězství se ukázal i v úvodu posledního večera. Jive na píseň Hafanana jemu a taneční partnerce Natálii Otáhalové vynesl plný počet bodů. Porota byla nadšená!

  Neméně skvěle se Matoušovi s Natálií povedlo druhé kolo, v němž předvedli tango. Opět si vytančili 40 bodů a porota jásala.

  „Tímto tancem jsem vás přijal mezi tanečníky chlapy,“ pravil „kat“ poroty Zdeněk Chlopčík. Ten dříve Rumlovi vyčítal trochu ženské pohyby.

  Rozhodl freestyle, který rozplakal Havlovou

  Večer se zřejmě zlomil ve třetím kole, kdy přišel na řadu freestyle. Veronika Khek Kubařová, která v ten večer za Rumlem v očích poroty jen těsně zaostávala, předvedla naprosto bravurní výkon a rozplakala nejenom celou porotu, ale také hosty a diváky.

  Veronika Khek Kubařová s tanečním partnerem

  Televizní kamery například zabraly plačící bývalou první dámu Dagmar Havlovou, slzy ronila i maminka Veroniky Khek Kubařové.

  „Nejlepší freestyle, který tu kdy byl,“ vysekl Kubařové a jejímu tanečnímu partnerovi Dominiku Vodičkovi poklonu porotce Jan Tománek. „Po mojí přítelkyni a řediteli Dvořákovi je to nejkrásnější věc, jakou jsem tu kdy viděl,“ řekl věčný vtipálek Genzer. Porotkyně Tatiana Drexler byla dokonce tak dojatá, že ji musel přelíčit maskér.

  Veronika s Dominikem za svůj skvělý výkon dostali poprvé za tento večer plný počet bodů a nasadili laťku hodně vysoko.

  Oproti tomu Veroničin hlavní soupeř v boji o prvenství Matouš Ruml předvedl se svou partnerkou Natálií Otáhalovou pantomimu. Šlo o humorné a originální vystoupení, na Kubařovou ale neměl a porota mu dala o bod méně. Poprvé se tedy Ruml z favorizovaného dua ukázal jako „ten slabší“.

  Taneční partner upozadil sám sebe a nechal vyniknout Veroniku

  Zdá se, že o vítězství Kubařové tak rozhodl závěrečný freestyle. Po jejím výkonu byly sociální sítě zaplaveny komentáři, kdy fanoušci psali, že Veroničin triumf je jasná věc.

  Důležitou postavou za jejím vítězstvím byl bezpochyby její taneční partner Dominik Vodička, kterého ocenila nejenom porota, ale také fanoušci na Facebooku StarDance.

  „Spíš než Veronika to vyhrál Dominik. Svými choreografiemi, krásným, elegantním pohybem při tanci a svým projevem, pro mě je strašně talentovaný. A v neposlední řadě jeho vražedná kombinace pro dámské publikum, které určitě žhavilo zprávy. Pohledný, sympatický a citlivý. I několik slz mi ukáplo,“ napsala na Facebooku divačka StarDance Jana.

  „Málokdo je ochotný upozadit sám sebe, aby dal vyniknout tomu, o koho jde v téhle soutěži především. A tím jsou osoby, které známe a kterým fandíme. Ne že by to však Veronika potřebovala. Její výraz, taneční talent a osobnost, to byla jedna velká harmonie,“ přidala se divačka Andrea.

  A právě o tom upozadění mluvili i někteří členové poroty.

  „Chtěl bych vyzdvihnout především Dominika. Je to skvělý tanečník. Nechal vyniknout Veroniku, to málokdo z tanečníků dokáže a na tomhle byl celý pár postaven. Veronika mohla ukázat, že je nejenom skvělá herečka, ale i tanečnice,“ pravil nejzkušenější porotce Zdeněk Chlopčík.

  Veronika Khek Kubařová s tanečním partnerem

  Dominik Vodička hrál velkou roli!

  Dokonce i sama Veronika ve své děkovné řeči naznačila, jak výraznou roli její taneční partner hrál.

  „Nejvíc děkuji Dominikovi, je to moje štěstí v tomhle pořadu. Je to výjimečný člověk, choreograf a tanečník. Je mu třiadvacet a je boží! Byl to nádherný půlrok,“ vysekla Dominiku Vodičkovi poklonu sympatická herečka. 

  „Verunka je tak čistý a hodný člověk. Energie, která z ní jde ven, je neskutečná. Jsem hrozně rád, že jsem ji potkal. Je to pro mne neskutečný moment,“ reagoval Vodička.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 6. dubna 2020, svátek má Vendula
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz