Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  6. díl StarDance: Eva Adamczyková poprvé slyšela větší kritiku, Kubelková rozplakala dcery

  Šesté soutěžní kolo je ve znamení proměn ve filmové celebrity. V rámci večera vůbec poprvé nebude soutěžící doprovázet Moondance Orchestra Martina Kumžáka, ale originální nahrávky ze slavných hitů kinematografie. Tančí se jive, tango a waltz.

  Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková

  Už podle kostýmu bylo jasné, že tady se bude jednat o film Top Gun, který proslavil hit Take my breath away, ale tentokrát jim slavný hit nehrál. Měli totiž jive a Marek Adamczyk byl v roli milovníka, který se snaží ohromit svou milou a začal s tím hned během úvodního sóla.

  Jive je poměrně náročný tanec, u nějž je vidět každá chyba zejména v nohou, které musí být mimořádně rychlé, a to se zrovna Markovi úplně nedařilo.

  Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková

  „Po začátku to byla americká stíhačka, kolik tam bylo chyb, ale jive to byl pěkný,“ řekl Genzer.

  Tatiana Drexler chválila: „Ze začátku to bylo pěkné, ale pak přišel moment, kdy jste zapomněl kroky a na konci bylo vidět, že jste se trápil.“

  „Chyby jsou normální, já bych je taky udělal,“ říká Chlopčík, „ale bylo vidět, že jste si tanec užili.“

  Body

  Richard Genzer: 7

  Tatiana Drexler: 7

  Zdeněk Chlopčík: 7

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

  Hned po Markovi šla na parket jeho manželka Eva, která je považována za horkou favoritku zejména po minulé cha-che. Nyní měli předvést tango na hudbu z animovaného trháku Rebelka, jenž pojednává o vzdorovité princezně, která bojuje hlavně se svou mámou, která se promění v medvěda a toto prokletí má spravit vztah mezi matkou a dcerou.

  Rebelka ukazuje nádheru skotské krajiny, skotských legend a skotské hudby přesně v tomto duchu se neslo celé tango Evy Adamczykové, které ale u dvou porotců nadšení nevyvolalo a kritická byla hlavně Tatiana Drexler.

  Eva Adamczyková, a Jakub Mazůch

  „Show to byla skvělá, ale chci být přísnější a podle mě jste tam toho tanga moc nedali a to, co tam bylo, nebylo kompaktní,“ zkritizovala je Tatiana.

  „My jsme u vás zvyklí na show, to tu bylo, ale přesně to, co říkala Táňa, je to, že raději bych viděl více tanec než show,“ podpořil ji Zdeněk.

  „Já jsem nadšený,“ byl stručný Richard Genzer.

  Body

  Richard Genzer: 9

  Tatiana Drexler: 8

  Zdeněk Chlopčík: 9

  Iva Kubelková a Martin Prágr

  Minule dostala Iva Kubelková jako první v této řadě tři desítky a nyní mají úplně poprvé pomalý tanec, a to waltz na filmovou melodii Legenda o vášni.

  Na waltzu jsou nejtěžší taneční postoje, zejména Chlopčík a Drexler si určitě budou všímat rukou a držení těla, které je pro tento tanec zásadní. Kubelková svým waltzem rozplakala obě dcery, které seděly v publiku, ostatně její taneční projev patří mezi ty, které by měly skončit ve finále.

  Iva Kubelková a Martin Prágr

  Zdeněk Chlopčík: „Překrásný waltz, vy jste, Ivo, talent, máte krásné ruce, chyběl mi větší odklon, ale jste fantastická.“

  „Já souhlasím, že tam chybělo malinko, aby to bylo dokonalé,“ dodal Genzer.

  „Já též souhlasím, bylo to dojemné a je mi těžko dát nejvyšší známku, ale možná to udělám, ale trochu mi chybělo, abyste spolu více splynuli,“ říká Tatiana Drexler.

  Body

  Richard Genzer: 9

  Tatiana Drexler: 9

  Zdeněk Chlopčík: 9

  Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková

  Kajakář Hradilek a jeho tanečnice si vybrali filmovou melodii z animáku Zpívej na jive, který patří k nejnáročnějším tancům a na Vávrovi to bylo vidět, Ten doposud sází na své silné paže, ale když dojde na taneční techniku nohou, je vidět, že mu to dvakrát nejde, což se potvrdilo i nyní a bylo vidět, že jen přešlapuje a nestíhá rytmus.

  Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartůněk Hrstková

  „Vadilo mi na tom to, že to nebylo v rytmu,“ potvrzuje tuto chybu Genzer.

  I já se teď bojím, co řekne Chlopčík. Zvedačky byly fajn, ale ten zbytek..., obávala se Tatiana.

  „Dneska jsem cítil, že to necítíš. Vždycky jsi byl hvězda, ale dneska to bylo na tebe rychlé, nestíhal jsi a byl jsi mimo hudbu a rytmus. Nečekej nic dobrého,“ dodal smutně Chlopčík a nakonec hodnotil velmi přísně.

  Body

  Richard Genzer: 6

  Tatiana Drexler: 6

  Zdeněk Chlopčík: 3

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

  Marek Eben už na začátku řekl, že Darja se pomalu stává favoritem soutěže a zvedají se na ni sázky. Po minulé sambě se stala jedničkou v kurzech a teď ji čekal waltz na hudbu z oblíbené pohádky Shrek, kdy ona je Fiona a on Princ Krasoň.

  Pavlovičová o sobě tvrdila, že je strašně stydlivá, ale je vidět, jak s každým kolem StarDance roste a zvedá se jí sebevědomí a její tance se díl s dílem zlepšují.

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

  „Já jsem se cítila vtažená do příběhu, krásně jste to zatančili, měli jste skvělou práci chodidel, ale ještě vylepšete sólový projev,“ pochválila je Tatiana.

  „Darijo, už minule jsem vám říkal, že jste probudila, je to překrásné. Nádherné paže a nádherný waltz a nebýt točení se, máte ode mě deset bodů,“ poradil jí Chlopčík.

  „Já mám to samé, jakmile vás Dominik pustil, nebylo to ono, příště se netočit sama,“ doplnil Richard.

  Body

  Richard Genzer: 9

  Tatiana Drexler: 10

  Zdeněk Chlopčík: 9

  Josef Maršálek a Adriana Mašková

  Poslední pár byl cukrář Josef Maršálek, jenž od prvního kola čelí vyřazení a byl už několikrát v duelu. Maršálek proplouvá soutěží díky mase svých fanoušků a tango na hudbu ze seriálu Peaky Blinders bude jeho dalším křtem ohněm.

  Celé ho v podstatě odpochodoval, než odtančil, ale nelze mu upřít jedno, Maršálek se snaží a je to na něm vidět. Nenechává to jen na svých fanoušcích, ale opravdu si dává záležet.

  Josef Maršálek a Adriana Mašková

  „Josífku, nejdřív jsem si říkal, že to je bomba, máte obrovské charisma a když jste tančil, tak jste vypadal skvěle, bylo to rytmické. Mně ani nezajímaly nášlapy, i když nebyly dobře, ale bylo dominantní to, že jste velký chlap a s rychlou Adrianou to působilo nádherně. Bylo to rytmické a zatím váš nejlepší tanec,“ pochválil ho Chlopčík.

  „Ano, váš nejlepší tanec,“ říká Richard, „tohle vám opravdu sedlo.“

  Tatiana: „Byla to dobrá choreografie a u vás se nebojím, že něco spletete, tango to ani moc nebylo, ale nevadí, byl to velmi hezký pocit se na vás dívat, ale tanga mohlo být více.“

  Body

  Richard Genzer: 8

  Tatiana Drexler: 6

  Zdeněk Chlopčík: 8

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Billie Eilish prozradila svou sexuální orientaci. Na Instagramu kvůli tomu přišla o 100 tisíc sledujících

  Billie Eilish v listopadu poprvé veřejně promluvila o své sexuální orientaci. Přitahují ji ženy, ač ji jejich...

  Kolik dostal Datel za Clash of the Stars? Žádných 90 tisíc, ale 2,3 milionu

  Organizace Clash of the Stars poskytla soudu dokumenty, které by měly dokazovat, kolik peněz dostal Marek Valášek,...

  Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

  Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

  Klobásy a temná ezoterika. Jak jsem si zajel s KSČM do Polska za nákupy

  Premium Ještě že jsem dorazil s předstihem. Autobus z temného náměstí v Lysé nad Labem vyráží o dvě minuty dříve, než bylo...

  Nová princezna. Herečka Sára Korbelová o vánoční pohádce i intimních scénách

  Premium Je jí jednadvacet, ale už má za sebou slušnou řádku rolí. A zajímavých, od těhotné studentky po slečnu trpící úzkostmi....

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz