jít naiDNES.cz

Tanečník Vořechovský: Porota nás nemá ráda! S Radkou nic nemám. Nevím, kam jsem sahal

Cítil, že dostane padáka. Nakonec Tomáše Vořechovského (26) a Radku Třeštíkovou (38) podrželi fanoušci. Mladý tanečník ale očividně není spokojený s přísným hodnocením poroty. A co říká na spekulace ohledně jeho údajně příliš blízkého vztahu s Radkou? Spekulacím se vysmál!

Krátce po skončení posledního tanečního večera Tomáš Vořechovský neskrýval emoce. Bál se vyřazení, ale nakonec byl štěstím bez sebe, že si s Radkou Třeštíkovou zatančí minimálně ještě jedno kolo.

„Upřímně, my konec v soutěži tak nějak cítíme už od začátku. Cítíme od poroty, že nás nemají rádi. Jsme na to připraveni každé kolo, jsme rádi, že jdeme dál, a uvidíme,“ řekl Expresu Vořechovský, který se podivoval také nad přísným hodnocením porotců.

„Je to nepříjemné, i pro mě jako pro tanečníka je to až demotivující. Nedokážu si představit, jaké to musí být pro ty netanečníky, kteří tu tři měsíce dřou až do krve kolikrát a pak se tu každý týden setkávají s kritikou. Chybí mi v tom trochu více pozitivního hodnocení,“ svěřil se tanečník, jenž poté pochválil svou taneční partnerku.

V minulých týdnech se toho hodně namluvilo a napsalo o údajně až příliš blízkém vztahu mladého tanečníka se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

Mají se k sobě na parketu, ale také mimo něj. Fotoreportéři Expres.cz je nedávno zachytili na afterparty, kde se objímali jako dva zamilovaní milenci. 

Nešlo si nevšimnout také „ruky šmátralky“, kterou tanečník jaksi „zapomněl“ na pozadí pohledné spisovatelky.

Co na údajný románek říká Vořechovský? 

„Sedli jsme si dobře, všichni to hrozně komentují, mně už je to asi jedno. Jsme výborní kamarádi a jsem za ni moc rád. Nevím, kam jsem sahal,“ smál se tanečník.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat