jít naiDNES.cz

Ze StarDance vyletěl Xindl X, zazářila Koukalová, škoda že manžel zase chyběl

Xindl X a Markéta Dostálová | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák/ Filip Smetana

Čtvrté kolo desáté řady StarDance se neslo ve znamení pohádek. Podle ohlasů některých porotců byl ale z tanečního hlediska na parketu chvílemi k vidění spíše horor, dost možná i proto, že taneční večer vyšel na den Památky zesnulých neboli Dušičky. Osudným se nakonec toto kolo stalo pro Xindla X.

Další kolo StarDance se neslo ve znamení pohádkových melodií a i tentokráte si mnozí diváci posteskli, že neviděli z tanečního umění soutěžících tolik, kolik vídali v předešlých ročnících. Že dramaturgové vsadili spíše na efekt a show než na provedení klasických tanců.

„Byla to samba, i když nevím, jestli mám hodnotit sambu, protože tu jsem tam neviděl, ale já jsem se pobavil,“ řekl Richard Genzer Miroslavu Hanušovi, který pohádkový večer StarDance zahájil. Podobně se vyjádřila i Tatiana Drexler.

Porotce Jan Tománek poněkud alibisticky uvedl, že v pohádkový večer se nemá hodnotit a kritizovat, ale sambu že také neviděl. „Ale hlasů vám určitě přijde dost,“ dodal s tím, že o taneční pár nemá strach.

„Nemohu říct, že by se mi to číslo nelíbilo, jediné, co mi chybělo, byla trošičku větší suverenita,“ řekl k rumbě Veroniky Khek Kubařové Tománek. Pochvalně se vyjádřil také Genzer.

Zdeněk Chlopčík udělil herečce prvních 10 bodů v letošním ročníku soutěže, ani ostatní porotci známkami nešetřili. 

„Pěkné, jen v tom držení jste ten dlouhý krk trochu zatahoval,“ vyjádřil se Chlopčík k tanci Karla „Kovyho“ Kováře a Veroniky Liškové. „O mnoho lepší než samba, Kovy,“ poznamenala Tatiana Drexler.

„Moc hezký,“ nezmohl se na slovo Chlopčík na adresu Matouše Rumla a jeho taneční partnerky Natálie Otáhalové. Herec má z řady pohádek, v nichž si zahrál, docela slušnou průpravu, což jistě ocení i diváci. 

„Kubo, ty jsi strašně nervózní, uklidni se a buď vyrovnaný,“ řekl Richard Genzer Jakubu Vágnerovi, který tančí s Michaelou Novákovou, jimž to podle některých diváků na parketu tak šlo, že spolu „určitě něco musí mít“. Usmívala se i maminka známého rybáře.

„Přesně tak si představuji krále a sympaťáka. Co se týče chodidel a nohou, nádhera, trochu té nervozity tam ale vidět bylo, i tak pěkné,“ zhodnotil Chlopčík.

Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským tančili na hudbu z pohádky Tři bratři, na písničku, kterou nazpíval Tomáš Klus. Ten taky spolu s manželkou Tamarou zasedl mezi diváky. Tentokrát nechyběl ani manžel známé spisovatelky, fotograf Tomáš Třeštík, v publiku byla i jeho matka, dokumentaristka Helena Třeštíková.

„Neumím konce obecně,“ nechala se slyšet Třeštíková, která podle Tománka sice využila romantických prvků, tanečně ale nic nepředvedla, což je v taneční soutěži „trochu“ na škodu. 

„Těším se na veselý konec,“ doplnil Richard Genzer, který je s tanečními výkony Třeštíkové spokojen. I tak si vysloužila jen 23 bodů, což ji pasovalo na outsidera soutěže, což má údajně Třeštíková ráda. Nakonec ale rodina v obecenstvu i „hlasy z Letné“ pomohly a Radka postupuje dál.

„Já jsem nadšený. Děkuju za to, že tu můžeme být,“ uvedl Tomáš Klus, který jako jediný z prominentních hostů v hledišti StarDance dostal slovo. 

„Krásný waltz, byla jste něžná, líbilo se mi to,“ zhodnotil Gabrielu Koukalovou Zdeněk Chlopčík. „Mám husí kůži po celém těle,“ doplnil Jan Tománek. Pochvalně se vyjádřila i Drexler.

„Čím víc tancujete, tím lepší máte výsledky,“ dodal Genzer. Úspěšná biatlonistka od poroty nakonec dostala 37 bodů a společně s tanečním partnerem bodovala nejvíce ze všech soutěžících.

Škoda jen, že ani tentokrát výkony známé sportovkyně v hledišti mezi diváky nesledoval její manžel, badmintonista Petr Koukal, který si sice prý nenechá ujít ani jednu generálku, večer na přímých přenosech pravidelně chybí. Škoda...

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat