jít naiDNES.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl rozdělen na dvě části, které určily složení trojice pro velké finále. První dvě místa obsadily páry Pavla Tomicová a Marek Dědík a Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou. O třetím páru pak rozhodli pouze diváci, kteří do finále poslali pětibojaře Davida Svobodu a Veroniku Lálovou. Hořký konec musí nakonec skousnout herečka Veronika Arichteva s tanečníkem Michalem Necpálem, kteří přitom od poroty získali druhé nejvyšší hodnocení.

Bojovalo se o finále a podle toho také dnešní deváté kolo taneční soutěže StarDance vypadalo. Nervy by se v něm daly přímo krájet!

O složení finálové trojice se rozhodovalo nadvakrát. První vyhlášení proběhlo tak, jak jsme zvyklí – sečtením bodů a hlasů od poroty a od diváků. Z toho vzešly dva vítězné páry, kterými jsou Pavla Tomicová s Markem Dědíkem a Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou.

Paradoxem je, že se právě Tomicové a jejímu tanečnímu partnerovi tance samba a tango příliš nepovedly. Nakonec také od poroty získali souhrnně nejnižší hodnocení. U obou vystoupení jim porotci vyčetli, že oproti předchozím kolům nepředvádějí takovou energii a postrádají i rychlost.

„Dneska mi od vás něco chybí,“ shrnul porotce Václav Kuneš.

Následně moderátorské duo Tereza Kostková a Marek Eben spustilo hlasování znovu. A o tom, zda se do finále podívá Veronika Arichteva, nebo David Svoboda, kteří museli ještě jednou zatančit, rozhodovali už jen diváci.

Přitom právě tyto dva soutěžní páry získaly od poroty v první části večera nejvyšší hodnocení. 

David Svoboda s Veronikou Lálovou

David Svoboda s Veronikou Lálovou

Na Svobodovi porota například ocenila pohodu, s jakou tance jive a slowfox předvedl. Bylo na něm znát velké sebevědomí a před kamerou si dokonce neodpustil několik vtípků.

„Energie, s jakou jste to tančili, to bylo fantastické. Fantastický jive,“ ocenil dvojici jindy přísný porotce Zdeněk Chlopčík.

Mrazení v zádech nestačilo

Diváci nakonec rozhodli, že třetím finálovým párem bude právě moderní pětibojař David Svoboda s taneční partnerkou Veronikou Lálovou. Těsně před branami finále tedy skončila herečka Veronika Arichteva, která tvořila pár s Michalem Necpálem.

Veronika Arichteva a Michal Necpál.

Veronika Arichteva a Michal Necpál

A vyřazení to bylo opravdu hořké, Arichtevě s Necpálem se totiž večer jinak náramně povedl. U tanga, které tančili jako první, se dokonce od „kata“ Chlopčíka dočkali nečekaného uznání.

Prohlásil totiž, že mu při jejich vystoupení běhal mráz po zádech. Věřil jim prý každý krok a ocenil také nápaditou choreografii.

Do velkého finále se tedy dostali herci Pavla Tomicová a Jiří Dvořák, které doplnil pětibojař David Svoboda. Již příští sobotu se dozvíme, kdo z nich se stane vítězem letošní řady StarDance.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:10 7. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  72
 • Super
  32
 • Haha
  19
 • Cože
  18
 • Tvl
  18
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat