Brzobohatý boduje s muzikálem i novou láskou: Gregorová se právem dmula pýchou

17. června
Hudební divadlo Karlín ožilo legendárními Hošticemi! Slavnostní premiéra muzikálu Slunce, seno, jahody dopadla na jedničku a jeho autorovi Ondřeji Brzobohatému (39) spadly ze srdce hned dva balvany. Podařilo se mu skvěle vytěžit filmovou předlohu Zdeňka Trošky (69) a hudbu hitmakera Karla Vágnera (80), a navíc bodoval i na poli rodinném, nechyběla jeho nová partnerka Daniela Písařovicová (43) ani maminka Hana Gregorová (69) a sestra Rola Brzobohatá (43).

Daniela Písařovicová v pořadí již druhý muzikál Ondřeje Brzobohatého sledovala s jeho sestrou Rolou z pohodlí divadelní lóže. Hana Gregorová sice Slunce, seno, jahody sledovala odjinud, rozhodně ne proto, že by novou lásku svého syna nemusela.

Že je tomu právě naopak, se mohli přesvědčit všichni hosté. Bývalá principálka se s moderátorkou setkala ve foyer po představení a bylo na první pohled jasné, že je jí velmi sympatická a rozhodně mu ji schvaluje a přeje. Takového vřelého přijetí se Taťáně Kuchařové bohužel nikdy nedostalo, ačkoliv se všichni zúčastnění snažili tvářit co nejšťastněji.

Nálada byla skvělá

„Podle mě je Ondra hrozně šťastný. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastný, z čehož mám strašnou radost,“ přiznala dojatá Hana Gregorová pro primácký Showtime. Partnerkou svého syna je přímo nadšená.

„Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka. A nohy má až někam sem,“ ukázala si skoro až k hlavě.

Asi nikoho nepřekvapí, že rodinná idylka u Brzobohatých moc nepotěšila Táňu Kuchařovou. „Nebudu se k tomu vyjadřovat. Na shledanou!“ odbyla Blesk hodně rázným a nepříliš příjemným tónem. 

Ondřej Brzobohatý s přítelkyní Danielou Písařovicovou: Že jim to spolu ale sluší, což?

Poté na Instagram umístila příspěvek, v němž vysvětluje fanouškům, že ji teď nejvíce drží nad vodou rodina a přátelé, stejně jako kupa práce, kterou ráda prezentuje.

To mají s Brzobohatým společné. Rádi se pochlubí tím, co dělají, zvláště když je k tomu důvod. A ten hudebník rozhodně má. Muzikál Slunce, seno, jahody u diváků zabodoval na celé čáře a není divu, že termíny se vyprodávají téměř samy. Už nyní je jasné, že se trefil do vkusu tuzemského publika, které legendární komedii miluje, a to nejen v létě.

Když se k tomu přidá rodinná pohoda a štěstí v partnerském životě, dá se říct, že Ondřej Brzobohatý je šťastný muž. Po všech stránkách. A je to na něm vidět! Stejně tak září i Daniela a vůbec všichni kolem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře