Topolánkova ex a Boučkova láska vyrazily tryskáčem na Seychely. Kdo to platí?

České krásky spolu vyrazily na dovolenou. Kde je můžete potkat? | foto: Koláž Expresu

Seychelské ostrovy u nás nejsou známé jen kvůli nechvalně proslulému podnikateli Radovanu Krejčířovi. Čím dál tím více Čechů si vybírá za cílovou destinaci své dovolené tento tropický ráj v Indickém oceánu. A právě tam vyrazila šestice českých krásek. Bývalá misska Buranská, přítelkyně moderátora Boučka, bývalka Topolánka juniora a další modelky si užívají tamní luxusní resort. Kdo je tam pozval a kdo platí všechny účty?

Když se krásná Simona Dvořáková rozešla se synem bývalého premiéra Mirka Topolánka Tomášem a přestěhovala se do Dubaje, mohlo se to zdát jako špatné rozhodnutí. Opak je ale pravdou.

Právě tam se totiž Simona seznámila s movitým a pohledným podnikatelem Allanem Stantonem, za něhož se před dvěma lety provdala. A její manžel ji doslova na rukou nosí. Nyní jí dokonce k narozeninám věnoval dovolenou na Seychelách. A s ní tam poslal i pětici jejích kamarádek.

„Beru kamarádky na ostrov. Děkuju ti moc, Allane, za nejlepší narozeninový dárek,“ vyznala se Simona, která je aktuálně se svými kamarádkami na ostrově Desroches.

Do soukromého tryskáče Simona pozvala Českou Miss Earth 2O14 Nikolu Buranskou, přítelkyni Libora Boučka Gabrielu Bendovou, modelky Veroniku Kašákovou a Simonu Šimkovou či svou krásnou kamarádku Veroniku Holomkovou.

A ze snímků, které krásky zveřejňují, je zřejmé, že si dovolenou náramně užívají. A radost z jejich přítomnosti musí mít i místní. Tolik krásy tam pohromadě snad ještě nikdy nebylo.

Sami se podívejte do fotogalerie. Nechtěli byste být nyní na stejném ostrově?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat