jít naiDNES.cz

Tady něco nehraje! Krainová ukázala dokonalé tělo a obličej, kde si už přestává být podobná

Nádherná Simona Krainová předvedla dokonalé tělo. A strnulý výraz v obličeji. | foto: instagram

Ani blížící se padesátka ji nezastaví. Simona Krainová (46) se rozhodla neřešit věk a vrhla se na focení vlastního kalendáře. Snad nikdy za svou kariéru nenafotila tak žhavé fotky jako teď! Topmodelka a matka dvou synů předvedla své dokonalé, sportem zocelené tělo i krásný obličej. Na tom se ale stále více podepisují zákroky estetické medicíny.

O tom, že Simona Krainová je jednou z našich nejúspěšnějších a nejkrásnějších topmodelek, se spory nevedou. Navíc málokterá modelka se na výsluní dokáže udržet daleko přes čtyřicítku. Modelka celé léto pravidelně běhá. Ne pár kilometrů, ale téměř deset kilometrů denně!

Není divu, že v takové formě se rozhodla nafotit lechtivý kalendář.

Tvrdě na sobě makám, cítím se skvěle. Trvalo to pár měsíců, než jsem se dostala do formy. Pomohl hlavně běh. Pět dní v týdnu ráno běhám deset kilometrů, cvičím. A tady je výsledek dřiny,“ řekla serveru Super.cz Simona.

Kalendář, na němž se podílel uznávaný fotograf Lukáš Dvořák, nese příznačný název Fuck the Age. Heslem se Simona Krainová rozhodla řídit se vším všudy.

Nejen správnou životosprávou, ale i přispěním estetické medicíny.

Nádherná Simona Krainová předvedla dokonalé tělo.

Že se Krainová botoxu nebrání, nikdy netajila. Naopak vždy patřila k celebritám, které úpravy přiznávaly. Povzbuzovala také ostatní ženy, aby se toho nebály, když už to je…

Jenže staré heslo prababiček říká, že toho dobrého si máme dopřávat pomálu.

To je vždy ošemetné. Když je to tak dobré, proč si to odpírat? Protože pak vypadají všechny krásky ze showbyznysu stejně. Nafouklé rty, strnulý výraz, kočičí oči, zarostlé lícní kosti a úplné vymizení mimiky.

Na jejím nosu je nejvíce poznat úprava, na fotografii v kalendáři má nosní dírky úplně nahoře, zatímco jinde míří přirozeně dolů.

Simona Krainová v kampani Šperky nejsou hřích

Simona Krainová má dokonalou postavu, všechna čest za to, jak moc na sobě dře. Ale na obličeji už se podepsala pěkná řádka zákroků. Pokud to tak půjde dál, přestane si být topmodelka podobná...

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat