jít naiDNES.cz

Tělo super, ale co ten obličej? Fanoušci chtějí přirozenou Simonu Krainovou

Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem | foto: Instagram/Simona Krainová

Modelka Simona Krainová (46) se do změny životního stylu pustila s takovou vervou, že ji nezastaví ani buldozer. Každý den běhá, posiluje, jí zdravě a výsledky jsou už opravdu hodně vidět. Fanoušci jsou z její postavy uneseni. Ale co jim vrtá hlavou, je její obličej. Volají po tom, aby už přestala se zkrášlováním a byla přirozená.

Sexy modelka Simona Krainová rozhodně ještě nepatří do důchodu. Svou postavou by strčila do kapsy i dvacetileté modelky. Ještě aby ne, když na tom tak tvrdě dře a ráda se tím chlubí na Instagramu.

Je až neskutečné, co dokázaly měsíce dřiny a odříkání. Na jejím těle není ani gram tuku, je pevné jako skála. Proto se není čemu divit, že by nejradši chodila jen v plavkách. Fanoušci Simoně pochlebují, chválí ji, jak vypadá skvěle, alespoň tedy co se postavy týče. Najdou se ovšem i tací, kteří volají po tom, aby Simona „zapracovala“ i na obličeji.

Nechtějí umělou modelkou, která má sice postavu dvacítky, ale obličej má bez pořádné mimiky, občas to vypadá, že podstoupila nějaký ten estetický zákrok, z něhož má oteklý obličej.

Přitom sama je ve své přirozenosti pěkná žena, která se nemá za co stydět, ani za přibývající léta. Kdekdo by jí mohl závidět, jak vypadá. Ale když propadne trendu botoxu a plastických operací, už to nebude ona a lidé se u ní nebudou chtít inspirovat a sledovat ji na sociální síti.

Snad i na tomto Simona zapracuje, protože by byla škoda, kdyby se z ní stala další botoxová královna bez mimiky a s uměle nabobtnanými rty. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat