Nechci štěky a prsa neukážu! Simona Krainová si v Ordinaci kladla podmínky. Vyplatilo se to?

12. srpna

Simona Krainová v kampani Šperky nejsou hřích | foto: Klenoty Aurum

Simona Krainová získala roli v Ordinaci v růžové zahradě a nebylo to vůbec jednoduché. Kupodivu ale ne pro českou topmodelku, ale pro producenty veleoblíbeného seriálu, kteří o herecké schopnosti plavovlasé krásky opravdu stáli. Splnili jí totiž všechny podmínky, za něž by se nestyděla velká herecká hvězda?

Po modelce Pavlíně Němcové roli v novácké Ordinaci v růžové zahradě získala i Simona Krainová.

„Mám za sebou spíš celovečerní filmy. Seriálu jsem se vždy bála, i když nabídky jsem dostávala pravidelně, ale když mi přišel plán natáčení, tak jsem zjistila, že bych nic jiného nemohla dělat, což pro mě nebylo reálné. Já jsem se chtěla věnovat svým věcem, svým aktivitám. Tady mi vyšli hodně vstříc,“ svěřila se Simona, která kvůli roli odmítla podřídit svůj život.

„Byli hrozně vstřícní a milí a respektovali mě. Řekla jsem, že mám svou práci a také dost cestuju. Řekla jsem jim, že to není reálné, protože v dost natáčecích termínech nejsem v Česku. Oni mi ale zavolali, že z toho nějak vykličkujeme. Stáli o mě, ale nebylo to násilné. Naše debaty nebyly vyhrocené. Jdou mi na ruku,“ vysvětlila nám Krainová, jež měla i další podmínky, které jí tvůrci seriálu splnili.

„Řekla jsem, že nechci žádný štěky, že mě to jinak nezajímá. Nemám velkou roli, ale podstatnou,“ říká Krainová. 

Ta nám dokonce prozradila i část děje. „Hraju právničku, která se jmenuje Daniela Stárková. Jsem milenkou Pavla Řezníčka. Stane se tam taková věc, že zjistím, že i moje dcera je jeho milenkou. Zamotá se to do zajímavého příběhu,“ sdělila nám modelka.

Pokud se ale její fanoušci těší, že ji uvidí v negližé, mohou si nechat zajít chuť. I v tomto případě si Krainová kladla své podmínky.

„Já jsem rázně řekla, že žádné nahotinky. Bylo mi řečeno, že mě budou respektovat. Lehkým koketeriím se asi nevyhnu. Nahé scény jsou mi ale nepříjemné. I v Kamarádovi do deště jsem měla dublérku na nahé scény. Ani tehdy jsem to netočila,“ vysvětlila Simona, která podle svých slov nemá ráda prvoplánovou nahotu.

„Když má přidanou hodnotu, tak ano. Za každou cenu ale ne. To jsem řekla hned na začátku. Neudělala bych to ani za víc peněz. Muselo by to mít hlubší smysl,“ uzavřela Krainová, jež si alespoň může být jistá, že o ni na Nově opravdu stáli. 

Tohle by totiž neprošlo snad ani Aně Geislerové či Táně Vilhelmové.

Fotogalerie

Komentáře