Tohle je tělo před padesátkou? Simona Krainová se pochlubila „pekáčem buchet“

Simona Krainová se umí odměnit. | foto: Instagram Simony Krainové

Sexy modelka Simona Krainová (46) vystrkuje opět růžky, tedy spíše pekáč buchet. Že nepatří do starého železa, chce dokazovat čím dál častěji, proč neukázat postavu, na které každý den dře. To, co se jí povedlo udělat s břichem, před tím se klaní i zkušení fitness trenéři.

Více než rok se snaží modelka Simona Krainová na své postavě tvrdě makat. Skoro každý den běhá 10 kilometrů, chodí na pilates, posiluje. A teď se může pochlubit vytouženým výsledkem. 

A nechtěla si to nechat jen pro sebe. Hned se pochlubila svým fanouškům na Instagramu, jaký „pekáč buchet“ dokázala za tak krátkou dobu vycvičit, mladší kolegyně by Simoně mohly závidět.

Ihned dostávala jednu pochvalu za druhou, i zkušení trenéři Simoně psali poklony, že by to sami lépe nezvládli. A Krainová se právem čepýřila jako pávice.

Už to není ta pařmenka, která kouřila a pila litry alkoholu, místo toho se stala závislou na endorfinech a sportu, čímž jde příkladem svým dvěma synům, Maxovi a Brunovi. Maminka se jim doslova mění před očima. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat