Rolins vyfoukla Krainové kšeft snů: Bylo to o prsa, která z nich je víc sexy?

Dara Rolins vs. Simona Krainová kampani Šperky nejsou hřích: Která z nich se vám líbí víc? | foto: Koláž Expres.cz

Bývaly to nerozlučné kamarádky, před lety ale každá vyrazila vlastní cestou. Ironií osudu je, že se čas od času jejich životní dráhy protnou, ať už jde o místo dovolené, nebo o pracovní příležitosti. Dara Rolins (46) se tak pár let po Simoně Krainové (46) stala tváří známé klenotnické značky. Podobně jako známá kráska i úspěšná zpěvačka odhodila svršky a nafotila dráždivé sexy snímky.

„Šperky mám velice ráda, ráda je nosím, proto jsem na tuto nabídku hned řekla ano,“ říká o nové spolupráci Dara Rolins, která během focení kampaně pro známou společnost potvrdila pověst velké profesionálky, s níž je radost spolupracovat.

„Jen zasvěcený si umí představit, kolik času a příprav stojí za jedinou fotkou,“ nechala se slyšet zpěvačka.

„Když navíc fotíte celý den, celou kampaň jako my, zachránit to může jen pohoda na place. Cítím příjemnou euforii, když se mi podaří den, jako byl tenhle, ve společnosti talentovaných a milých lidí,“ pochvalovala si Rolins.

S výsledkem focení byla nadmíru spokojená nejen ona spolu s celým tvůrčím týmem, ale i fanoušci. Ti ze svého idolu nemohou spustit oči. Není divu. Díky pravidelnému cvičení a zdravé stravě má Dara postavu, jakou by jí mohly závidět o generaci mladší kolegyně z branže.

„Moc děkuju celému týmu Klenoty Aurum za projevenou důvěru a krásné fotky v produkci,“ uvedla popová star v restauraci Soho, kde proběhlo slavnostní představení nové ambasadorky.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat