Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Simona Krainová po drtivé kritice (bez)soucitný komentář radši smazala

  Simona Krainová si tímto komentářem dost naběhla. | foto: Koláž Expres.cz

  O tom, že modelka Simona Krainová (48) si užívá na karibských plážích a nebojí se to ukázat, jsme vás už informovali. Stejně tak o tom, jak si sexy blondýnka naběhla, když promlouvala k Čechům a mluvila o tvrdém lockdownu. To, co tím spustila, bylo moc i na otrlou rodačku z Havířova. Kontroverzní komentář proto raději smazala.

  „Z okresu do okresu, z pláže na pláž, zůstáváme tady, byť jsme v tom s vámi. Držte se,“ napsala ke svému, patřičně sexy snímku Simona Krainová, která jela oslavit narozeniny na ostrov v Karibiku, kde také čerpá potřebný vitamín D, jehož mívají Češi obvykle nedostatek.

  Jestli to modelka myslela s národem dobře, našinci a Simonini sledující to příliš nepochopili. A asi se jim není co divit. Vyjádření je to opravdu nešťastné a dá se vykládat mnoha způsoby.

  Zdaleka ne všichni slova Krainové brali jako cenný support, který by Česku v nelehké situaci měl pomoci. Spíše to lidé vnímali jako provokaci. Ne že by je Simona neuměla odpálkovat, když na to přijde, umí si hezky rýpnout. Těžko si představit, že by byla tak poťouchlá a lidem na rodné hroudě se vysmívala a zlehčovala jejich utrpení a problémy.

  „Někdy je lepší opravdu mlčet. Hlavně že jste v tom s námi, díky!“ vzkázala Krainové jedna z nespokojených dam, které dost lidí v reakcích na její komentář tleskalo.

  Netrvalo dlouho a „závadný“ komentář Krainové zlidověl. Ti, kdo se na něj později chtěli podívat, ale měli smůlu. Kráska svá slova vzala zpět a status zmizel v propadlišti digitálních dějin, zůstala jen sexy fotka.

  „Ona to smazala, ten popisek? Pár lidí mi to říkalo, kouknu sem až teď, ale post nikde,“ divila se jedna ze Simoniných sledujících.

  „Protože občas mele s*ačky,“ utrousila znalecky další, která má Krainovou i přesto pořád ráda a bude ji sledovat dál. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

  Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

  Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

  Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

  Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

  Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz